Máte málo zákazníkov?

 • Zdá sa vašim zákazníkom cena vašich hand-made produktov vysoká?
 • Počúvate často, že "to dostať aj inde a za lacnejšie"?
 • Trápite sa nad tým, prečo vaši zákazníci nevedia oceniť kvalitu a originálnosť vašich výrobkov?
 • Neviete, akú akciu vymyslieť, aby ste získali viac zákazníkov a zvýšili váš obrat?

Zistite
AKO ZÍSKAŤ NADŠENÉHO ZÁKAZNÍKA

 • ktorý bude vaše výrobky milovať
 • rád zaplatí aj o niečo vyššiu cenu
 • bude vás odporúčať ďalej

Za posledných pár rokov som sa stretla s mnohými šikovnými hand-made tvorilkami a viac ako 90% z nich riešila "cenu" a "zákazníkov".
Faktom je, že keď máte "vyššie" ceny, nemáte toľko zákazníkov. Faktom však zostáva aj skutočnosť, že 10% ostatných hand-made tvoriliek, má často až 3-ojnásobne vyššie ceny v porovnaní s vašimi a pritom nestíhajú vybavovať objednávky...

A teraz by som sa vás rada spýtala, aké by to bolo, ak by ste vedeli:
» pritiahnuť si takých zákazníkov, ktorí budú vaše výrobky milovať a radi vám za ne zaplatia?
» stanoviť si takú cenu, ktorá by vám nielen pokryla náklady, ale aj prinášala dlhodobý zisk?
» ako spolu súvisí zákazník a cena a ako vám tento fakt môže zvýšiť vaše zisky z predaja až o 50%?

Znamenalo by to, že by ste zarábali viac, trávili menej času zháňaním zákazníkov a viac si užívali tvorby a voľného času? Áno, je to možné!

A to je dôvod, prečo vznikol e-book
AKO ZÍSKAŤ NADŠENÉHO ZÁKAZNÍKA
(a zarábať predajom hand-made až o 50% viac).

Vždy ma zabolí pri srdci, keď vidím ako sa šikovná hand-made tvorilka trápi nad slabými tržbami a nezáujmom zákazníkov. A preto by som vám rada predala svoj osobný návod, ako získať zákazníka, ktorý bude vaše výrobky milovať a rád vám zaplatí aj násobne vyššiu cenu. 

Je praktická brožúrka, ktorá pomohla už nejednej hand-made tvorilke nájsť si zákazníkov, ktorí jej produkty radi a opakovane nakupujú. Popisuje presný postup ako si určiť svojho zákazníka, vyselektovať sa zo šedého priemeru a stanoviť si adekvátne tomu aj ceny.

Lebo zákazník a cena spolu veľmi úzko súvisia. A v tejto brožúrke vám tieto súvislosti ukážem. Súčaťou brožúžky je praktický check-list, pomocou ktorého vás budem sprevádzať krok po kroku a presne vám ukážem, ako postupovať, aby ste si už dnes začali priťahovať zákazníkov, ktorí budú vaše produkty milovať.

A na záver vám na praktickom príklade ukážem, ako si aj vy určíte vášho ideálneho zákazníka, ktorý bude z vašich produktov nadšený a ešte vás bude aj rád odporúčať ďalej. 

E-book Ako získať nadšeného zákazníka obsahuje 12 strán, na ktorých sa nájdete:

» vysvetlenie, prečo je dôležité poznať vášho ideálneho zákazníka
» súvislosti, ako vám takýto zákazník môže priniesť až o 50% vyššie tržby 
» podrobný návod ako z vášho ideálneho zákazníka spraviť nadšeného zákazníka
» konkrétne príklady z praxe

Súčasťou ebooku je:
» praktický check-list s otázkami a príkladmi
» praktický checklist vo formáte Word ako bonus

A najmä, po preštudovaní a vyplnení check-listu budete vedieť:

» kto je váš ideálny zákazník, pre koho chcete vaše výrobky tvoriť
» začnete inak premýšľať o cene za vaše výrobky
» vaše tržby začnú rásť 
» bude vám zostávať viac času na kreativitu alebo relax
» vyhnete sa zbytočnej "tvorbe na sklad"
» budete čoraz menej počúvať "prečo to toľko stojí"

Stavím sa, že informácie v tomto e-booku predstihnú vaše očakávania!

Všetko, o čom sa tu dozviete som si vyskúšala na "vlastnej koži" a návod si v praxi overili už desiatky hand-made tvoriliek. 

Ukážem vám, krok za krokom, čo treba spraviť, ako si stanoviť svojho ideálneho zákazníka a ako sa z neho stane nadšený zákazník. Na konkrétnych príkladoch vysvetlím princíp, prečo to tak funguje. A okrem toho dostanete praktický check-list  vo formáte Word ako bonus (ktorý pomohol nielen mne ale ktorý používajú aj iné úspešné hand-made tvorilky) a vďaka ktorému môžete behom pár minút nájsť vášho nádšeného zákazníka (a začať zarábať viac)...

Neoberajte sa viac o vašich nadšených
zákazníkov a o väčšie tržby!

Vážne... Nerobte to. 

Prečo naďalej strácať čas "strieľaním naslepo", kedy sa snažíte vyrábať vaše produkty tak, aby ste sa zavďačili "všetkým"? Prečo prichádzať o vyššie zisky? A na dôvažok byť unavení z večného vysvetľovania a obhajovania vašich cien...

Skutočnosťou zostáva, že nájsť nadšeného zákazníka je alfou a omegou každého úspešného obchodu, nielen v oblasti hand-made.

Tento e-book vám behom pár minút dokáže "nájsť" zákazníka, ktorý si bude vaše výrobky rád kupovať a ochotne za ne zaplatí aj vyššiu cenu. A na dôvažok vás rád odporučí ďalej.  

AKO NÁJSŤ NADŠENÉHO ZÁKAZNÍKA je e-book z praxe, v ktorom idem priamo k jadru veci. Praktický check-list vám pomôže spraviť všetko maximálne efektívne.

Tento e-book  získate za 19,95 eur.

Keď sa na to pozrieme z druhej stránky, môžete si za túto cenu zájsť napríklad na večeru. Alebo...

...nájsť vašich ideálnych zákazníkov, následne ich premeniť na vašich nadšených zákazníkov, ktorí budú u vás opakovanie nakupovať a zvyšovať vám tak váš zisk.

Tento e-book vám skráti vašu cestu hľadania, dá vám iný pohľad na cenotvorbu a vy tak v konečnom dôsledku budete zarábať viac ale s menšou námahou

V podnikaní je to vo veľkej miere o ziskoch. Ak nie sú, začínajú problémy. Lenže zisky prinášajú zákazníci. Tí správni zákazníci, ktorí vaše výrobky milujú.

Ideálnym zákazníkom totiž začína celý váš proces tvorby a následného predaja. Zvýšte počet vašich nadšených zákazníkov a rapídne zvýšite aj vaše zisky.

Objavte behom pár chvíľ ako získať nadšeného zákazníka, ktorý bude vaše výrobky
nakupovať opakovane a ešte vás aj rád odporučí ďalej.

Garantujem vám, že až si e-book preštudujete, budete milo prekvapení... Zrazu sa začnete na predaj pozerať z iného uhlu pohľadu a poviete si: "Hm, bola to predsa len dobrá investícia, aj napriek všetkým obavám..."

👉 Dôležitá informácia: ak do 30 dní od zakúpenia e-booku nebudete presvedčení o tom, že to boli dobre investované peniaze za posledné obdobie, napíšte mi na  info@klubkoralkarne.com a já vám:

 • VRÁTIM CELÚ ČIASTKU naspäť. Bez otázok a ihneď!
 • Avšak e-book vám ZOSTANE (vrátane bonusu!)

Nebojte sa, viem, čo píšem. Som si istá tým, že informácie v tomto e-booku vám pomôžu s predajom vašich  hand-made výrobkov do výšin (a je jedno, či ste začínajúca hand-made tvorilka alebo máte už mnohoročné skúsenosti).

👉 VYSKÚŠAJTE SI E-BOOK V PRAXI, A AŽ POTOM SA ROZHODNITE!!! A stane sa toto:

 1. E-book predbehne vaše očakávania. (A budete ho dokonca odporúčať 🙂 )
 2. E-book nebude podľa vašich predstáv. Napíšte mi potom na mail. Ja vám vrátim peniaze, ale e-book vám zostane aj naďalej. 

Premýšľajte: "NERISKUJETE NIČ, AVŠAK ZÍSKAŤ môžete veľa!" Ak vám to aspoň trocha dáva význam, tak to jednoducho vyskúšajte... stratiť nemáte čo...

Je to pre vás férová ponuka? Tak platí! Vyplňte svoju objednávku tu >>

Rozhodnutie je teraz na vás:

Ak chcete získať prístup k e-booku, kliknite na tlačidlo nižšie a vyplňte zopár údajov. Pri výbere platby on-line bude e-book behom pár minút vo vašej e-mailovej schránke.