Ako si vyrátať cenu za  Tvoje hand-made výrobky


Plánovanie je kľúčom úspešnej prípravy

Čo dať do ceny za Tvoje hand-made výrobky

✔️ aby ste zarátali všetky vaše náklady
✔️ mali skutočne zisk z predaja vašich produktov
✔️ nemuseli na konci mesiaca premýšľať, kam "išli" vaše peniaze
✔️ mohli si užívať aj tvorbu, aj rodinnú pohodu
neriešiť stále financie

Zarábate predajom vašich hand-made výrobkov málo? Máte pocit, že hoci predávate, stále financie akosi "miznú" a vy nemáte za čo nakúpiť ani materiál na objednávku? Premýšľate nad tým, či sa vám to vôbec oplatí?

   Len vzácne sa stretnem s hand-made tvorilku, ktorá nerieši cenu. Ako preraziť v tejto dobe, kedy každý predáva za nízku cenu. Ako si vôbec vyrátať cenu, aby som započítala nielen náklady, ale aj zisk

   Ekonomika nepustí a keď si nezarátate všetky náklady, nielenže ste na nule, ale často idete aj do mínusu. Faktom ale zostáva aj skutočnosť, že sú aj hand-made tvorilky, ktoré majú síce podobné výrobky ako vy, za oveľa vyššie ceny a pritom nestíhajú vybavovať objednávky... Kde je teda ten "zlatý stred"? Ako si vlastne cenu vypočítať tak, aby generovala aj zisk?

Len si predstavte, aké by to bolo, ak by ste vedeli:
✔️  vyrátať si takú cenu, o ktorej viete, že zahŕňa všetky vaše náklady (nielen na materiál)?
✔️ zahrnúť do ceny aj zisk, tvoriť si rezervu, aby ste mohli svoju tvorbu a podnikanie rozvíjať?
✔️  ako vďaka tomu mať čas aj na kreatívnu tvorbu, ale aj na relax či rodinu?

Znamenalo by to, že by ste zarábali viac ale predávali menej? Že by ste mali viac voľného času a nemuseli sa trápiť, kde zoženiete financie na ďalší materiál a nutné výdavky? Áno, je to možné!

Až 90% hand-made tvoriliek predáva svoje výrobky za cenu, ktorá
nepokrýva ani náklady, o zisku nehovoriac!

13 rokov predaja svojich hand-made výrobkov vo vlastnom kamennom obchodíku mi uštedrilo nejednu lekciu z praktickej ekonomiky. Za túto školu života som zaplatila tým najdrahším školným - vlastnými skúsenosťami, pokusmi a omylmi, pádmi a silou znovu vstať a ísť si za svojím snom.

Vy takéto školné platiť nemusíte. Moje skúsenosti s tvorbou ceny, rátaním nákladov a kalkulovaním zisku nájdete v e-booku AKO SI VYRÁTAŤ CENU ZA SVOJE HAND-MADE PRODUKTY (a konečne sa začať predajom svojich hand-made živiť).

Teraz len za  39,90  19,95 eur

Vždy, keď vidím nízke ceny niektorých hand-made tvoriliek, ktoré majú nádherné výrobky, kvalitne vypracované, ma zabolí pri srdci. A paradoxom je, že hoci sa snažia predať, lebo často potrebujú privyrobiť si k domácemu rozpočtu, tak keby nerobili nič, zostali by aspoň na nule. Svojimi nízkymi cenami idú do mínusu, lebo do ceny svojich výrobkov nezahrnuli všetky náklady. O zisku nehovoriac.

A preto by som vám rada predala svoj osobný návod, ako si vyrátať cenu za svoje hand-made výrobky tak, aby ste nezabudli na žiadne náklady a ani na zisk, aby ste sa mohli ďalej rozvíjať. 

Je to veľmi praktická brožúrka, ktorá vyvola zopár aha-momentov už nejednej hand-made tvorilke. Presný rozpis jednotlivých nákladových položiek vám pomôže odhaliť aj také náklady, ktoré na prvý pohľad s vašim výrobkom nesúvisia. Lebo práve súčet takýchto drobných položiek v konečnom dôsledku pôsobí to, že hoci pracujete, predávate a vyrábate, ste v lepšom prípade na nule. V horšom idete do mínusu. 

A na konkrétnom príklade vám ukážem, ako si aj vy vypočítate cenu za vaše výrobky tak, aby pokrývala všetky vaše náklady a aj zisk. Už nebudete premýšľať nad tým, prečo na konci mesiaca zíva vaša peňaženka prázdnotou a budete poznať odpoveď na otázku, kam "miznú" vaše peniaze.  

(po rozkliknutí sa obrázok zväčší)

                                         E-book Ako  si určiť cenu za svoje hand-made produkty obsahuje:

✍️ rozpis a vysvetlenie jednotlivých nákladových skupín
✍️ podrobný návod ako si na konkrétnom príklade vyrátať cenu za produkt
✍️ tipy ako si skalkulovať zisk
✍️ príklady zo života

Súčasťou ebooku je aj:
» niekoľko rád a tipov ako zvýšiť pridanú hodnotu svojho produktu

A najmä, po vyrátaní si ceny za vaše hand-made produkty budete vedieť:

☑️  kde sú skryté náklady, o ktorých ste doteraz nevedeli
☑️  začnete sa na cenu za vaše výrobky pozerať z ekonomického hľadiska
☑️  prečo ste na konci mesiaca boli na nule, hoci ste predávali 
☑️  bude vám zostávať viac času na kreativitu alebo relax
☑️  nebudete mať pochybnosti či máte dobrú cenu, keď vám niekto povie "prečo to toľko stojí"
☑️  začnete sa predajom vašich hand-made konečne živiť

Stavím sa, že informácie v tomto e-booku vo vás vyvolajú nejeden aha-moment!

Všetko, o čom sa tu dozviete som si vyskúšala na "vlastnej koži" a návod si v praxi overili už desiatky hand-made tvoriliek. 

Ukážem vám, krok za krokom, ako nezabudnúť na jednotlivé nákladové položky a ako si prirátať zisk. Na konkrétnych príkladoch pochopíte princíp, prečo to tak funguje. Odhalíte veľa malých "čiernych dier", kam vám utekali peniaze za vaše výrobky. A nezabudnete už viac na žiadne náklady a ani na zisk...

Nevyhadzujte vašu prácu, kreativitu a čas "von oknom".
Zrátajte si dobre všetky náklady, aby ste v konečnom dôsledku neplatili zákazníkom vy sami!

Zamyslite sa na chvíľu nad touto otázkou:  Prečo by ste mali vyrábať vaše výrobky a investovať veľa energie a času do zháňania zákazníkov a ešte za to aj platiť?
Lebo toto robíte, keď nemáte zarátané všetky svoje náklady. V konečnom dôsledku, ak by ste nerobili nič, tak by ste boli na tom lepšie...

Faktom je, že kto vyrába hand-made, miluje tvorbu a tento tvorivý proces ho napĺňa.  A hoci aj poznáte cenu materiálu a viete, za koľko predstavu o cenách, za ktoré sa predávajú podobné výrobky, predaj a obchod nie je taký kreatívny. Lenže mať dobre zrátané VŠETKY svoje náklady je alfou a omegou každého prosperujúceho obchodu a to sa týka aj hand-made.

Tento e-book vám veľmi rýchlo pomôže odhaliť "čierne diery", kam nenápadne miznú vaše tržby. Keď sa totiž zrátajú všetky drobné položky, je výsledná suma, ktorá vám ukrajuje z vašich ziskov obrovská. A vy márne premýšľate, čo robíte zle a prečo sa neviete predajom vašich hand-made uživiť, hoci je o vaše výrobky záujem a predávajú sa.    

AKO SI VYRÁTAŤ CENU ZA SVOJE HAND-MADE PRODUKTY je e-book z praxe, v ktorom idem priamo k jadru veci. Ak ste spokojní s vašimi tržbami, blahoželám, tento e-book nepotrebujete. Ak ste sa však našli v situáciach, ktoré som uviedla vyššie, tento e-book vám veľa vecí osvetlí a pomôže vám, aby ste na vašich výrobkoch neprerábali. 

E-book môžete teraz získať za zvýhodnenú cenu namiesto 39,90 eur  len za 19,95 eur .

Teraz len za  39,90  19,95 eur

Keď sa na to pozrieme inak, dvadsať eur môžete zaplatiť za večeru v reštaurácií, kúpiť nejaký materiál na tvorenie,  alebo...

...zistiť, prečo vám vaše hand-made produkty nezarábajú, hoci sa predávajú a máte plné ruky práce. Len na vašej peňaženke to poznať nie je. 

Tento e-book vám skráti vašu cestu hľadania, dá vám úplne nový pohľad na cenotvorbu a vy tak v konečnom dôsledku budete zarábať viac, ale s menšou námahou

V podnikaní je to vo veľkej miere o ziskoch. Ak nie sú, začínajú problémy. Aby ste boli v zisku, musíte si ich zarátať do ceny vašich produktov. A aby ste vedeli, kde začínajú vaše zisky, treba poznať všetky náklady. 

Poznať VŠETKY svoje náklady a vedieť si prirátať aj zisk je totiž základným stavebným kameňom úspešného predaja. Predaja, ktorý vám prinesie odmenu za vašu tvorbu, za výrobky, ktoré ste s láskou vytvorili a energie, ktorú ste do tvorivého procesu vložili.

Že vám to znie až príliš dobre a hľadáte,
v čom je skrytý háčik?

Máte pravdu, jeden háčik v tom je 🙂 

Tento e-book som spísala po telefonáte mojej kamarátky, ktorá vyrába paličkovanú čipku a sklamane mi rozprávala o reakciách návštevníkov výstavy, ktorým sa cena za jej výrobky zdala príliš vysoká. A nebola si istá, či predsa len nejsť s cenami dole... A tu sa mi vybavila scéna z mojich začiatkov. Ako som aj ja premýšľala, ako stanoviť cenu tak, aby sa moje výrobky predávali. Cenu som stanovovala "od oka". Následky boli takmer katastrofálne. Veľa práce a mnoho zákazníkov, ktorí chceli originálne návrhy a výrobky za "ľudovku". A márne som premýšľala, čo robím zle, keď pracujem, snažím sa, a pritom nemám často ani za čo natankovať do auta...

A preto chcem, aby sa čo najviac hand-made tvoriliek dozvedelo, ako je to s nákladmi. Najmä s tými, ktoré nevidia na prvý pohľad. A aké následky to má. Od straty radosti z tvorby až po ekonomické negatívne dopady a následné "zabalenie tvorby". 

No a potom mám ešte jeden svoj "skrytý dôvod"... Až si e-book preštudujete, zažijete nejeden aha-moment... a začnete sa na predaj pozerať z iného uhlu pohľadu a poviete si: "Hm, tak tu mi teda utekali moje peniaze..."

No a potom sa možno pridáte aj do mojej skupiny na facebooku, kde sa stretnete s inými hand-made tvorilkami a dozviete sa ďalšie informácie zadarmo, alebo, ak sa rozhodnete, aj platené lekcie, v ktorých získate veľa poznatkov, ktoré vás budú rýchlejšie posúvať na vašej ceste úspešnej hand-made tvorilky.

A toto je ozaj všetko. Žiadny ďalší háčik v tom nie je.

Je to možno bláznivý nápad, dať za takúto výhodnú cenu to, čo vám prinesie niekoľkonásobne  vyššiu hodnotu... Čo vám však viem s istotou sľúbiť je fakt, že to bude veľmi dobrá investícia, ktorú ste za posledných pár mesiacov spravili!

Rozhodnutie je teraz na vás:

Ak chcete vedieť, ako si správne vyrátať cenu, kliknite na tlačidlo nižšie a vyplňte zopár údajov. 

Pri výbere platby on-line bude e-book behom pár minút vo vašej e-mailovej schránke.

Ale pozor, vaša ZVÝHODNENÁ cena platí len na tejto stránke

Akčná cena teraz: 19,95 eur. Plná cena 39,90 eur.