Anna Harská sediaca na zemi, usmiata a popíjajúca kávu.

Ako vybudovať úspešné handmade podnikanie 

Na tomto 3-ojdňovom webinári budem s Tebou zdieľať svoju stratégiu a akčné kroky pre predaj handmade výrobkov.
Naučíš sa pozerať na svoje predaje ako na formu podnikania, ktoré sa dá robiť s radosťou a efektívne. 

A áno, je to aj pre tie, ktoré sa ako podnikateľky necítia 🙂 

Veľa šikovných hand-made tvoriliek má problém predávať svoje výrobky, hoci sú veľmi kvalitné, krásne a cenovo dostupné každému...

Prečo? Lebo ich nikto nenaučil ako predávať. Áno, aj predaj je zručnosť, ktorá sa dá naučiť. 
A ja sama som toho dôkazom...

Som Anka Harská

a pomáham šikovným, kreatívnym žienkam, ktoré vedia vyrábať krásne výrobky, aby si plnili svoje sny o hand-made podnikaní.

Ak totiž svoje výrobky predávaš, tak podnikáš. A garantujem Ti, že nie je nič krajšie, ako vytvoriť si z toho, čo miluješ - z Tvojej tvorby - život, v ktorom máš dostatok hojnosti času aj peňazí.

Skrátka: hand-made podnikanie ako životný  štýl.

Sama som 13 rokov tvorila šperky z jabloneckých korálikov a viedla som kamenný obchod. A ver, že som si prešla tým, čo možno teraz zažívaš aj Ty.  Od situácií kedy som pracovala 7 dní v týždni 10 hodín denne v mojom obchode, ktorý mi sotva generoval na nájom až po situácie, kedy boli zákazníčky ochotné zaplatiť aj dvojnásobok, len aby mali šperk, ktorý bude spĺňať ich predstavy.

Predstav si, aké by to bolo, keby...

...si mala zoznam objednávok na pol roka dopredu a zákazníci by boli ochotní zaplatiť aj čosi navyše, len aby si mohli objednať práve u Teba? Je to niečo, čo by bolo pre Teba zaujímavé?  

Potom som presvedčená o tom, že s týmto webinárom si na správnom mieste, pretože sa v ňom dozvieš všetko, čo potrebuješ k vybudovaniu Tvojej hand-made značky, ktorá predáva.  

Cítiš, že je to práve to, po čom túžiš? 
Prihlás sa na webinár zDARma a rezervuj si svoje
miesto kliknutím na tlačidlo nižšie 

Tento webinár je pre Teba ak...

 • nevieš kde hľadať zákazníkov a komu predávať, aby si nemusela strácať čas so "zákazníkmi", pre ktorých si drahá a "inde to videli lacnejšie"...
 • nevieš kde a ako predávať, aby si nemala len také tržby, ktoré ledva pokryjú náklady
 • máš už dosť maximálnej ústretovosti zákazníkom a slabých predajov (a občas sa pýtaš, či to má vôbec všetko význam)

Našla si sa v tom? Vedz, že Ti rozumiem veľmi dobre.  

Trvalo mi niekoľko rokov kým som pochopila, že sa nemám naháňať za zákazníkmi a že nízke ceny mi viac zákazníkov nezaručia.

Ver mi, viem veľmi dobre aké to je venovať sa hodinu zákazníčke, ukazovať jej návrhy a kombinácie, aby nakoniec povedala, že si pre ňu príliš drahá.

Nakoniec som sa ale naučila ako osloviť práve tých zákazníkov, ktorí chcú moje výrobky, viem ako im predávať a to opakovane.  

Ak si chceš vybudovať svoju značku, rozširovať okruh zákazníkov a zarábať peniaze tým, čo Ťa baví, rezervuj si svoje miesto, klikni na tlačidlo nižšie a vydaj sa po ceste za svojím splneným snom spolu so mnou! 

18. - 20. apríl

vždy od 18:00

(online, cez link aplikácie zoom)

interaktívny webinár

na ktorom bude priestor aj pre Tvoje otázky
0
prihlásených účastníkov

možno si aj Ty teraz hovoríš: "Bude mi to fungovať? Už som toho toľko vyskúšala a nedarí sa mi tak ako by som chcela..."

Moja odpoveď je - URČITE! Tieto stratégie mám vyskúšané nielen ja, ale aj desiatky zákazníčok, s ktorými som v posledných 3 rokoch spolupracovala. 

Skús sa zamyslieť, ako by si sa cítila, ak by si: 

 • sa z nulových predajov dostala na štvormiestnu čiastku stabilne, každý mesiac?
 • musela zákazníkov zaradiť do čakacieho zoznamu, lebo jednoducho nestíhaš vyrábať?
 • vedela zacieliť presne na tých zákazníkov, ktorí u Teba radi nakúpia Tvoje výrobky aj za vyššie čiastky a to opakovane?

Ak si na niektorú z týchto otázok odpovedala  “áno, to by som presne chcela!” som si istá, že Ti každá informácia, ktorú na tomto webinári dostaneš, pomôže!

Mám pre Teba pripravené vzácne poklady, ktoré na tomto webinári odhalím priamo pre Teba! Čo je tiež dôvodom, prečo tento webinár organizujem. Je to pre cieľavedomé handmade podnikateľky, ktoré chcú zmeniť svoj život, presne ako Ty!

Klikni na odkaz nižšie a rezervuj si svoje miesto ešte dnes! 

Na čo ešte čakáš? Prihlás sa teraz.
Budem sa tešiť na Tvoje "aha" momenty,
keď budem s Tebou zdieľať svoje
tajomstvá a stratégie.   

A Čo ŤA v jednotlivých dňoch čaká?

 • 1. deň (18. 4.)
  Sebahodnota ako základ predaja. Na konci tohto dňa sa budeš na svoju hodnotu a hodnotu Tvojich výrobkov pozerať úplne inak. Sebavedomo. Čo potom pretavíme v 2. deň webinára do predajov.
 • 2. deň (19. 4.)
  Buď vidieť ako značka a priťahuj zákazníkov. S tým správnym nastavením z 1. dňa webinára Ti ukážem ako sa prezentovať ako značka, ktorá priťahuje zákazníkov a predáva s ľahkosťou.
 • 3. deň (20. 4.)
  Ako byť úspešná dlhodobo? Rozhovor s mojimi zákazníčkami, ktoré Ti prezradia, čo pomohlo im, aby boli viac vidieť a začali viac zarábať predajom svojich handmade výrobkov. Priestor na Tvoje otázky.

Extra BONUS pre 3 najaktívnejšie účastníčky webinára (nechaj sa prekvapiť 🙂 )

Uvidíš, že Tvoja duša (budúcej) podnikateľky povie:
"Áno, toto bolo presne to, čo som potrebovala vedieť". 

©2023 Anna Harska