Anna Harská sediaca na zemi, usmiata a popíjajúca kávu.

Ako vybudovať úspešné handmade podnikanie 

Na tomto 5 dňovom webinári budem s Tebou zdieľať svoju stratégiu a akčné kroky pre predaj handmade výrobkov.

Naučíš sa pozerať na svoju tvorbu nie ako na hobby tvorbu s občasnými predajmi, ale pochopíš systém, ako svoje výrobky predávať stabilne a na pohodu.

Tento webinár je pre Teba, ak:

 • Miluješ svoju tvorbu a máš dobré ohlasy, no predávaš len občas a chcela by si vedieť ako predávať častejšie a systematicky
 • Skúšala si už rôzne tipy ale cítiš, že Ti chýba nadhľad, ako to celé funguje a čo vlastne zahŕňa systém úspešného predaja handmade výrobkov
 • Premýšľaš nad tým, čo všetko potrebuješ spraviť, aby si si vytvorila fungujúci systém predaja na sociálnych sieťach a to aj bez reklamy
 • Si zahltená rôznymi ponukami kurzov, stratégií, funnelov a automatizácií ale nevieš, čo z toho Ti skutočne pomôže pre stabilný predaj Tvojich handmade výrobkov
25. - 29. september

vždy od 18:00
vo FB skupine
(online, cez link aplikácie zoom)

interaktívny webinár

na ktorom bude priestor aj pre Tvoje otázky
0
prihlásených handmade šikuliek

 Čo ŤA v jednotlivých dňoch čaká?

 • 1. deň (25.9.)
  1 pohľad, ktorý máš u predajov handmade nastavený zle a preto nepredávaš. Pozrieme sa aj na limity a presvedčenia, ktoré nás držia na mieste. Objavíš skutočnú hodnotu svojej tvorby.
 • 2. deň (26.9.)
  Vieš, komu predávaš? Kto je Tvoj zákazník. Odpoveď "všetci" alebo "každému, komu sa páčia moje výrobky" je mýtusom, na ktorý sa pozrieme bližšie. Stanovíš si svoju cieľovú skupinu a aj svojho ideálneho zákazníka, aby si vedela lepšie predávať.
 • 3. deň (27.9.)
  Ako nie si vidieť, nepredávaš. Odhalím Ti najčastejšie chyby, ktoré robia handmade šikulky na sociálnych sieťach a prezradím Ti stratégiu 3 pilierov pre budovanie značky. Pretože, ak nie si vidieť ako značka, nepredávaš.
 • 4. deň (28.9.)
  Predávaj stabilne a na pohodu! Učešeš si svoje portfólio výrobkov a dozvieš sa o fázovaní predaja, ktorý Ti pomôže mať Tvoje výrobky vypredané ešte skôr než ich dáš do predaja.
 • 5. deň (29.9.)
  Rozhovor s hosťami: Ako sa podarilo uspieť handmade šikulkám, ktoré svoje výrobky predávajú stabilne? Aké chyby robili na začiatku, čo si uvedomili a nastavili inak, aby ich tvorba nebola len koníčkom ale aj zdrojom stabilných príjmov?

Extra BONUS pre 3 najaktívnejšie účastníčky webinára (nechaj sa prekvapiť 🙂 )

Cena webinára je  9 eur.
Na webinár sa Dá prihlásiť do skončenia odpočtu!

Veľa šikovných hand-made tvoriliek má problém predávať svoje výrobky, hoci sú veľmi kvalitné, krásne a cenovo dostupné každému...

Prečo? Lebo ich nikto nenaučil ako predávať. Áno, aj predaj je zručnosť, ktorá sa dá naučiť. 
A ja sama som toho dôkazom...

Som Anka Harská

a pomáham šikovným, kreatívnym žienkam, ktoré vedia vyrábať krásne výrobky, aby si plnili svoje sny o hand-made podnikaní.

Ak totiž svoje výrobky predávaš, tak podnikáš. A garantujem Ti, že nie je nič krajšie, ako vytvoriť si z toho, čo miluješ - z Tvojej tvorby - život, v ktorom máš dostatok hojnosti času aj peňazí.

Skrátka: hand-made podnikanie ako životný  štýl.

Sama som 13 rokov tvorila šperky z jabloneckých korálikov a viedla som kamenný obchod. A ver, že som si prešla tým, čo možno teraz zažívaš aj Ty.  Od situácií kedy som pracovala 7 dní v týždni 10 hodín denne v mojom obchode, ktorý mi sotva generoval na nájom až po situácie, kedy boli zákazníčky ochotné zaplatiť aj dvojnásobok, len aby mali šperk, ktorý bude spĺňať ich predstavy.

Predstav si, aké by to bolo, keby...

...si mala zoznam objednávok na pol roka dopredu a zákazníci by boli ochotní zaplatiť aj čosi navyše, len aby si mohli objednať práve u Teba? Je to niečo, čo by bolo pre Teba zaujímavé?  

Potom som presvedčená o tom, že s týmto webinárom si na správnom mieste, pretože sa v ňom dozvieš všetko, čo si potrebuješ nastaviť k vybudovaniu Tvojej hand-made značky, ktorá predáva.  

 Prihlás sa na webinár a rezervuj si svoje
miesto kliknutím na tlačidlo nižšie 

Najčastejšie otázky k webináru 

Kde a ako bude webinár prebiehať?

Po prihlásení sa na webinár dostaneš pozvánku do VIP FB skupiny, kde bude webinár prebiehať. Podrobné informácie vrátane odkazu na zoom miestnosť dostaneš aj na svoj mail, ktorý zadáš pri registrácií.

Čo sa stane, ak sa nebudem môcť zúčastniť naživo?

Záznamy z webinárov zostanú v skupine cca. týždeň a okrem toho môžeš do skupiny napísať otázku k téme, ktorá Ťa zaujíma

Sú k webináru aj iné materiály?

Po zaregistrovaní sa na webinár dostaneš možnosť zakúpiť si záznamy natrvalo, vrátane checklistov + špeciálneho darčeku (pracovný zošit pre Tvoj business plán), ktorý Ti pomôže lepšie aplikovať informácie do praxe.

Máš nejakú otázku k webináru?
Jednoducho mi napíš na moju mailovú adresu: anka@annaharska.sk a a ja Ti rada odpoviem.

Tento webinár NIE je pre Teba ak...

 • máš stabilné príjmy z predaja Tvojich handmade výrobkov
 • sa nevenuješ handmade tvorbe
 • máš handmade ako koníček a si spokojná s občasnými predajmi

Ak to však nie je Tvoj prípad a chceš sa svojou handmade tvorbou skutočne živiť, tento webinár Ti ukáže kroky, ktoré si potrebuješ nastaviť, aby si nemala hobby s občasnými predajmi ale vedela si svoje handmade výrobky predávať stabilne a na pohodu.  

©2023 Anna Harska