19,95 eur
Teraz len
5 eur

AKO ZÍSKAŤ NADŠENÉHO ZÁKAZNÍKA

  • ktorý bude vaše výrobky milovať
  • rád zaplatí aj o niečo vyššiu cenu
  • bude vás odporúčať ďalej

Teraz len za 19,95  5 eur

Máte málo zákazníkov? Zdá sa vašim zákazníkom cena vašich hand-made produktov vysoká? Trápite sa nad tým, prečo vaši zákazníci nevedia oceniť kvalitu a originálnosť vašich skvelých výrobkov?

Za posledných pár rokov som sa stretla s mnohými šikovnými hand-made tvorilkami a viac ako 90% z nich riešila "cenu" a "zákazníkov".
Faktom je, že keď máte "vyššie" ceny, nemáte toľko zákazníkov. Faktom však zostáva aj skutočnosť, že 10% ostatných hand-made tvoriliek, má často až 3-ojnásobne vyššie ceny v porovnaní s vašimi a pritom nestíhajú vybavovať objednávky...

A teraz by som sa vás rada spýtala, aké by to bolo, ak by ste vedeli:
» pritiahnuť si takých zákazníkov, ktorí budú vaše výrobky milovať a radi vám za ne zaplatia?
» stanoviť si takú cenu, ktorá by vám nielen pokryla náklady, ale aj prinášala dlhodobý zisk?
» ako spolu súvisí zákazník a cena a ako vám tento fakt môže zvýšiť vaše zisky z predaja až o 50%?

Znamenalo by to, že by ste zarábali viac, trávili menej času zháňaním zákazníkov a viac si užívali tvorby a voľného času? Áno, je to možné!

Vždy ma zabolí pri srdci, keď vidím ako sa šikovná hand-made tvorilka trápi nad slabými tržbami a nezáujmom zákazníkov. A preto by som vám rada predala svoj osobný návod, ako získať zákazníka, ktorý bude vaše výrobky milovať a rád vám zaplatí aj násobne vyššiu cenu. 

Je praktická brožúrka, ktorá pomohla už nejednej hand-made tvorilke nájsť si zákazníkov, ktorí jej produkty radi a opakovane nakupujú. Popisuje presný postup ako si určiť svojho zákazníka, vyselektovať sa zo šedého priemeru a stanoviť si adekvátne tomu aj ceny.

Lebo zákazník a cena spolu veľmi úzko súvisia. A v tejto brožúrke vám tieto súvislosti ukážem. Súčaťou brožúžky je praktický check-list, pomocou ktorého vás budem sprevádzať krok po kroku a presne vám ukážem, ako postupovať, aby ste si už dnes začali priťahovať zákazníkov, ktorí budú vaše produkty milovať.

A na záver vám na praktickom príklade ukážem, ako si aj vy určíte vášho ideálneho zákazníka, ktorý bude z vašich produktov nadšený a ešte vás bude aj rád odporúčať ďalej. 

E-book Ako získať nadšeného zákazníka obsahuje 12 strán, na ktorých sa nájdete:

» vysvetlenie, prečo je dôležité poznať vášho ideálneho zákazníka
» súvislosti, ako vám takýto zákazník môže priniesť až o 50% vyššie tržby 
» podrobný návod ako z vášho ideálneho zákazníka spraviť nadšeného zákazníka
» konkrétne príklady z praxe

Súčasťou ebooku je:
» praktický check-list s otázkami a príkladmi
» praktický checklist vo formáte Word ako bonus

A najmä, po preštudovaní a vyplnení check-listu budete vedieť:

» kto je váš ideálny zákazník, pre koho chcete vaše výrobky tvoriť
» začnete inak premýšľať o cene za vaše výrobky
» vaše tržby začnú rásť 
» bude vám zostávať viac času na kreativitu alebo relax
» vyhnete sa zbytočnej "tvorbe na sklad"
» budete čoraz menej počúvať "prečo to toľko stojí"

Stavím sa, že informácie v tomto e-booku predstihnú vaše očakávania!

Všetko, o čom sa tu dozviete som si vyskúšala na "vlastnej koži" a návod si v praxi overili už desiatky hand-made tvoriliek. 

Ukážem vám, krok za krokom, čo treba spraviť, ako si stanoviť svojho ideálneho zákazníka a ako sa z neho stane nadšený zákazník. Na konkrétnych príkladoch vysvetlím princíp, prečo to tak funguje. A okrem toho dostanete praktický check-list  vo formáte Word ako bonus (ktorý pomohol nielen mne ale ktorý používajú aj iné úspešné hand-made tvorilky) a vďaka ktorému môžete behom pár minút nájsť vášho nádšeného zákazníka (a začať zarábať viac)...

Neoberajte sa viac o vašich nadšených
zákazníkov a o väčšie tržby!

Vážne... Nerobte to. 

Prečo naďalej strácať čas "strieľaním naslepo", kedy sa snažíte vyrábať vaše produkty tak, aby ste sa zavďačili "všetkým"? Prečo prichádzať o vyššie zisky? A na dôvažok byť unavení z večného vysvetľovania a obhajovania vašich cien...

Skutočnosťou zostáva, že nájsť nadšeného zákazníka je alfou a omegou každého úspešného obchodu, nielen v oblasti hand-made.

Tento e-book vám behom pár minút dokáže "nájsť" zákazníka, ktorý si bude vaše výrobky rád kupovať a ochotne za ne zaplatí aj vyššiu cenu. A na dôvažok vás rád odporučí ďalej.  

AKO NÁJSŤ NADŠENÉHO ZÁKAZNÍKA je e-book z praxe, v ktorom idem priamo k jadru veci. Praktický check-list vám pomôže spraviť všetko maximálne efektívne. 

A cena tiež nie je problém. Tento e-book dnes dostanete namiesto 19,95 eur  len za 5 eur (vrátane DPH).

Len pre vás dnes namiesto 19,95 eur  len za 5 eur (vrátane DPH).

Keď sa na to pozrieme z druhej stránky, môžete si za tri eurá kúpiť, napríklad cappuccino, alebo...

...nájsť vašich ideálnych zákazníkov, následne ich premeniť na vašich nadšených zákazníkov, ktorí budú u vás opakovanie nakupovať a zvyšovať vám tak váš zisk.

Tento e-book vám skráti vašu cestu hľadania, dá vám iný pohľad na cenotvorbu a vy tak v konečnom dôsledku budete zarábať viac ale s menšou námahou

V podnikaní je to vo veľkej miere o ziskoch. Ak nie sú, začínajú problémy. Lenže zisky prinášajú zákazníci. Tí správni zákazníci, ktorí vaše výrobky milujú.

Ideálnym zákazníkom totiž začína celý váš proces tvorby a následného predaja. Zvýšte počet vašich nadšených zákazníkov a rapídne zvýšite aj vaše zisky.

Že vám to znie až príliš dobre a hľadáte,
v čom je skrytý háčik?

Nie, nie je v tom žiadny háčik, ani som si nepomýlila číslice. A ak mi neveríte, tu sú tri dôvody, prečo je tento e-book teraz len za zlomok jeho ceny:

Dôvod č.1: keď e-book predávam len za 3,- eurá, je dostupný všetkým, aj tým hand-made tvorilkám, ktoré radšej každý cent vložia do materiálu.

Dôvod č.2: 3,- eurá sú zároveňou akousi pomyselnou bariérou, ktorá vyselektuje ľudí, ktorí majú o informácie skutočne záujem a ktorým budú na úžitok. Tým pádom neosloví tých, ktorí na svojich výsledkoch nechcú pracovať.

Dôvod č.3: testovala som rôzne ceny a zistila som, že za 5 eur väčšina ľudí kúpi, hoci ma vôbec nepozná.

No a potom mám ešte jeden svoj "Skrytý dôvod"... Až si e-book preštudujete, budete milo prekvapení... Zrazu sa začnete na predaj pozerať z iného uhlu pohľadu a poviete si: "Hm, bola to predsa len dobrá investícia, aj napriek všetkým obavám..."

No a potom sa vám možno zapáčia aj iné produkty, či už tie neplatené, alebo, ak sa rozhodnete, aj tie platené, v ktorých sa dozviete veľa informácií, ktoré vás budú rýchlejšie posúvať na vašej ceste úspešnej hand-made tvorilky.

A toto je ozaj všetko. Žiadny ďalší háčik v tom nie je.

Je to možno bláznivý nápad, dať za 5 eur to, čo má niekoľkonásobne vyššiu hodnotu... Čo vám však viem s istotou sľúbiť je fakt, že týchto 5 eur bude určite tou najlepšou investíciou za posledných pár mesiacov!

Rozhodnutie je teraz na vás:

Ak chcete získať prístup k e-booku, kliknite na tlačidlo nižšie a vyplňte zopár údajov. 

Pri výbere platby on-line bude e-book behom pár minút vo vašej e-mailovej schránke.

Ale pozor, VAŠA 80% ZĽAVA platí len na tejto stránke

Akčná cena dnes:  5 eur. Plná cena 19,95 eur.