Trojuholník úspechu pri predaji vašich hand-made produktov

  • ste začínajúca hand-made tvorilka a potrebujete sa zorientovať v predaji?
  • predávate svoje hand-made výrobky už nejaký čas, no nejakým spôsobom to „drhne“, skrátka, nie je to podľa vašich predstáv?
  • chcete sa predajom vašich hand-made produktov živiť naplno, nehľadáte len privyrobenie?
  • snívate o tom, že sa budete živiť tým, čo vás baví, a budete si vedieť vyhradiť  čas na tvorbu aj na rodinu?
  • máte v sebe podnikavého a tvorivého ducha a viete, že sa dá živiť tým, čo vás baví, no zatiaľ ste neobjavili spôsob, ako na to?

Pri rozhovoroch s mnohými hand-made tvorilkami som mala pocit, ako keby som sa vrátila do mojich začiatkov. Problémy, ktoré riešili boli tak podobné mojim...

Zistila som, že väčšina ich problémov má spoločného menovateľa. A ten by sa dal nazvať "nemám systém". Nemajú svoje podnikanie postavené na pevných pilieroch a preto sa zas a znova dostávajú do kolotoča slabých tržieb a nezaujímavých objednávok, len preto, aby aspoň niečo zarobili. 

A pritom na začiatku to vyzeralo tak sľubne:

- obbdivné poznámky a chvála ("to je nádhera, čo robíš, tým by si sa mohla aj živiť")
- nadšenie do tvorby, kedy čas prestal existovať
- prvé predaje a utŕžené peniaze
- radosť pri komunikácií so zákazníkmi na predajných akciách
- pribúdajúce objednávky

Neberte ma prosím v zlom. Máte za sebou možno dlhý kus cesty s vašou hand-made tvorbou... Vyrobili ste množstvo výrobkov, chodievate na predajné akcie, vzdelávate sa na kurzoch či študujete po nociach na you-tube, máte prehľad o materiáloch a peknú zásobu doma. Svojmu podnikaniu ste venovali more času, energie a aj financií... Často na úkor spánku či upratanej domácnosti.  A veľmi dobre chápem, že si želáte, aby vaše podnikanie začalo už konečne rásť a prinieslo vytúžené finančné výsledky.  

Chcete už konečne nájsť ten správny smer, správnych zákazníkov, ktorí budú vaše výrobky radi kupovať a zaplatia za ne ich skutočnú hodnotu, nielen cenu, ktorá vám pokryje náklady, TO JE JASNÉ! Chcete si privyrobiť k domácemu rozpočtu ale mať aj viac času pre seba či deti.  Nepočítať každé euro, o ktorom už dopredu viete, za čo ho utratíte. 

 Za 11 rokov predaja hand-made v mojom kamennom obchodíku som sa stretla s nejednou hand-made tvorilkou, ktorá, hoci vyrábala krásne a kvalitné výrobky, bola krôčik od toho, aby to „zabalila“.

Sama som niekoľko krát uvažovala, že svoj obchodík zatvorím a nechám sa zamestnať. Ale videla som, že sú aj úspešné hand-made tvorilky. A že sa to dá. A že na to musí byť asi nejaký systém, pravidlá, ako sa ozaj živiť tým, čo ma baví...

Vyskúšala som veľa možností, ako prilákať zákazníkov:
- znížila som ceny, často aj pod úroveň nákladov,
- vyrábala som rôzne varianty jedného druhu šperku, aby si zákazníčky mohli vybrať
- chodievala som na rôzne predajné akcie, zapájala som sa do rôznych kreatívnych aktivít voľnočasových spolkov
- dávala som štedré sponzorské dary do rôznych tombol
- bola som ochotná objednať tovar len kvôli tomu, aby som spravila prototyp šperku pre zákazníčku, ktorá sa napokon ani neozvala
- robila som návrhy šperkov a konzultácie pre nevesty, chodievala s nimi do salónov so spoločenskými šatami

                                         Snažila som sa ozaj veľmi, aby boli zákazníčky spokojné.

Výsledok?
Červené čísla v účtovníctve, veľa výrobkov „skladom“, zákazníčky, ktoré chceli zľavu, lebo inde vraj dostanú podobný výrobok lacnejšie a množstvo vydanej energie, z ktorej nebol žiadny úžitok. Často som sa pýtala: „Stojí mi to za to? Čo mám spraviť pre to, aby sa moje výrobky predávali?


Možno ste teraz vo fáze, v ktorej som bola aj ja. Možno ste už ďalej a máte svojich zákazníkov, ktorí u vás opakovane nakupujú a odporúčajú vás aj ďalej. Máte tržby, ktoré môžete investovať do nákupu materiálu a zostáva vám aj na prilepšenie domáceho rozpočtu... Máte čas na seba a aj na svoje deti. Užívate si vašu tvorbu a netrápite sa tým, či na ďalšej predajnej akcii utŕžite aspoň toľko, aby sa vám vrátili náklady...

Ak ste už v tej druhej polovici cesty, blahoželám vám. Pravdepodobne ste zistili, čo je treba k tomu, aby ste sa stali úspešnou hand-made tvorilkou.  Sú totiž princípy, ktoré ak dodržíte, úspech máte na dosah.  

Ak však cítite, že to nie je úplne podľa vašich predstáv, čítajte ďalej. Za posledných 11 rokov som si prešla rôznymi fázami, často som dokonca uvažovala o tom, že s hand-made predajom skončím.. Ale vždy, keď som začala uvažovať o konci, vždy mi vyskočila myšlienka, že: „nie je nič lepšie než robiť na tom, čo ma baví“ a tráviť čas činnosťou, ktorá ma napĺňa, na miesto toho, aby som sedela 8 hodín v kancelárii.  Túto cestu som si za posledných 11 rokov prešla, a preto by som sa s vami rada podelila...

o metódu trojuholníka úspechu pri predaji vašich hand-made výrobkov

          Prečo metóda trojuholníka úspechu pri predaji hand-made výrobkov?

👉   je to systém troch pilierov, ktoré sú potrebné pre vybudovanie úspešného predaja hand-made produktov
👉   každý pilier musí byť dobre nastavený, aby fungoval ako celok
👉   stmeľuje súvislosti a dáva "nadhľad"

Ak predávate svoje hand-made výrobky, sú kvalitné, vášmu okoliu sa páčia, no:

- nepredávate ich tak, ako by ste chceli
- dostali ste sa do fázy "už neviem, čo robiť, aby sa moje produkty predávali"
je táto metóda určená práve vám.

Predstavte si, aké by to bolo, keby ste:

✔️ nemuseli riešiť kde predávať, kam ísť a báť sa, či predáte aspoň toľko, aby sa pokryli náklady
✔️ vaše výrobky predali ešte skôr, než ich vyrobíte
✔️ mali nadšených zákazníkov, ktorí vás budú odporúčať ďalej
✔️ nemali starosti z čoho nakúpite ďalší materiál či zaplatíte odvody
✔️ sa netrápilipoznámkami zákazníkov, že „je to drahé“... „to je nehoráznosť, čo si za to pýtate...“....“inde to dostanem lacnejšie“
✔️ mali dostatok času na tvorbu, domácnosť a zábavu s deťmi či relax

Teraz len za 39,50 9,90 eur

11 rokov predaja svojich hand-made výrobkov vo vlastnom kamennom obchodíku mi uštedrilo nejednu lekciu.  Za túto školu života som zaplatila tým najdrahším školným - vlastnými skúsenosťami, pokusmi a omylmi, pádmi a silou znovu vstať a ísť si za svojím snom.

Vy takéto školné platiť nemusíte. Môžete využiť moje skúsenosti s predajom hand-made a vyhnúť sa zbytočným a drahým chybám. Ako na to, ako si vytvoriť svoj úspešný hand-made business vám odhalím v brožúrke METÓDA TROJUHOLNÍKA ÚSPECHU PRI PREDAJI HAND-MADE PRODUKTOV.

Až 90% hand-made tvoriliek spolieha na náhodu a šťastie pri predaji svojich hand-made výrobkov!

Koľko premárneného času a energie! Keby som ja v mojich začiatkoch vedela to, čo viem teraz. A že stačí nastaviť niekoľko maličkostí, ktoré mi ušetria veľké finančné straty, kopec bezsenných nocí, ktoré som strávila uvažovaním, čo robím zle a prečo sa mi nedarí, hoci mám nízke ceny a tak veľmi sa snažím....

A aj preto by som vám rada predala svoj osobný návod, ktorý vám poodhalí, to, čo som nevedela ja. A ušetrí vám to možno mesiace, možno roky hľadania cesty za úspešným predajom vašich hand-made produktov.  

Je to praktická brožúrka s 30-timi stranami, ktorú prečítate za jedno odpoludnie. Ale garantujem vám, že po jej prečítaní sa budete na svoj hand-made business pozerať úplne inak. Začnete sa na mnohé veci pozerať inak a zaručene zažijete nejeden aha-moment, kedy si poviete: "ahááá, tak to robím presne aj ja".

V žiadnom prípade to však nie je zaručený návod na úspech. Úspech je alchýmiou takzvaných tvrdých a mäkkých faktorov. Tie mäkké faktory sú tou originálnou esenciou každého úspešného podnikateľa a sú individuálne. Avšak tvrdé faktory sa dajú naučiť a nastaviť. A táto brožúrka vám ukáže, ktoré faktory sú pre úspešný predaj hand-made produktov potrebné

Nazrieť do brožúrky:

(po rozkliknutí sa obrázok zväčší)

Nevyhadzujte vašu prácu, kreativitu a čas "von oknom".
Neblúďte v džungli pokusov a omylov. Ponúkam vám mapu, či kompas, podľa ktorého sa rýchlo zorientujete a budete sa vedieť rýchlejšie vybrať za vaším cieľom (a snom)!

Zamyslite sa na chvíľu nad touto otázkou:  Je rozumné vydať sa autom "niekam", míňať pohonné hmoty a blúdiť po cestách, keď stačí zapnúť navigáciu, ktorá vás do cieľa dovedie najkratšou cestou?
Lebo jazda autom bez navigácie je presne to čo robíte, ak nemáte dobre nastavený systém pri predaji hand-made výrobkov. Ak to preženiem, tak v konečnom dôsledku, ak by ste nerobili nič, tak by ste boli na tom lepšie...

Faktom je, že kto vyrába hand-made, miluje tvorbu a tento tvorivý proces ho napĺňa.  Lenže ak sa chcete predajom svojich hand-made produktov živiť, je tvorenie iba prvým krokom na ceste úspešnej hand-made tvorilky. A hoci možno viete, čo treba robiť, prax nás dosť často nemilo prekvapí...

Mnohé hand-made tvorilky počúvali zo začiatku, aké nádherné výrobky vyrábajú a že by sa tým mohli aj živiť...  No kopiace sa nepredané veci a peňaženka zívajúca prázdnotou ich veľmi rýchlo "vrátil späť do reality".  A z počiatočného nadšenia zostala už len krabica zbalených krásnych výrobkov, ktoré nikto nekúpil.  Pridali sa tak k ostatným hand-made tvorilkám, ktoré sú presvedčené o tom, že predajom svojich hand-made sa nedá živiť.

Ale ako je potom možné, že niekomu sa s predajom svojich hand-made produktov darí a niekomu nie? Úspešný predaj má svoje zákonitosti. Určité faktory, ktoré musia byť splnené. A táto brožúrka vám odhalí, ktoré to sú.

Brožúrku môžete teraz získť za veľmi zvýhodnenú cenu namiesto 39,50 eur  len za 9,90 eur (vrátane DPH).

Teraz v akcii za 39,50  9,90 eur vrátane DPH

Stavím sa, že informácie v tejto brožúrke vo vás vyvolajú nejeden aha-moment!

Všetko, o čom sa tu dozviete som si vyskúšala na "vlastnej koži" a návod si v praxi overili už desiatky hand-made tvoriliek. 

Odhalím vám princíp trojuholníka úspechu pri predaji hand-made produktov. 3 piliere, ktoré tvoria základ pre stabilný biznis v hand-made. A na konkrétnych príkladoch pochopíte , prečo to tak funguje.  Odhalíte veľa malých "čiernych dier", kadiaľ vám utekala vaša energia a peniaze. ...

                   Brožúrka metóda trojuholníka úspechu pri predaji hand-made obsahuje:

✔️ 3 piliere pre úspešný biznis v hand-made 
✔️ čo treba vedieť, aby sa naše výrobky predávali
✔️ tipy ako si skalkulovať zisk
✔️ príklady a príbehy zo života

                                                       Čo vám táto brožúrka neprinesie:

❌    zázračné a rýchle rady ako sa stať úspešnou hand-made tvorilkou cez noc

❌   komplexný návod na úspešné podnikanie v oblasti hand-made

❌   podrobné know-how krok za krokom

BONUS navyše

Zakúpením brožúrky metóda trojuholníka úspechu pri predaji hand-made výrobkov získavate doživotnú garanciu na jej aktuálnu verziu. Pretože situácia, ktorá je teraz, môže byť o pár rokov neaktuálna, budete mať istotu, že informácie obsiahnuté v tejto brožúrke budú vždy aktuálne. Ak spravím "up-grade" brožúrky, môžete si byť istí, že vám do vašej mailove schránky vždy príde aktuálna verzia. A to automaticky.

Že vám to znie až príliš dobre a hľadáte,
v čom je skrytý háčik?

Máte pravdu, jeden háčik v tom je 🙂 

Táto brožúrka vznikla v týchto týždňoch, v čase krízy, kedy predaj naživo bol zo dňa na deň utnutý. A aj ja som musela svoj kamenný obchodík zatvoriť v podstate zo dňa na deň (hoci už aj tak prechádzame len na e-shop). A mnohé z vás mi písali, či telefonovali, čo robiť. Viem si predstaviť ten šok, kedy zrazu prídete o aký-taký zdroj príjmu.

A bol to jeden z impulzov, prečo som sa rozhodla zdieľať s vami moje know-how, ako na úspešný predaj, jedno, či je alebo nie je kríza. Ako si vybudovať úspešný biznis a mať pritom čas aj na rodinu. (Sama mám 3r. dcérku a viem, aké je to náročné).

A ešte aj preto, lebo chcem podporiť najmä začínajúce hand-made tvorilky a tie z vás, ktorým predaj viazne. A každý, aj drobný príjem je pre ne prilepšením do domáceho rozpočtu. Aby ste nemuseli ujsť tú istú cestu ako ja, alebo to po čase z ekonomických dôvodov zabaliť. Lebo, ekonomika jednoducho nepustí, keď sú dlhodobo príjmy nižšie ako výdaje, je nelogické v činnosti pokračovať. 

A preto chcem, aby sa čo najviac hand-made tvoriliek dozvedelo, že jestvuje systém, ktorý funguje. A že stačí si dobre nastaviť základné piliere tohto systému. ajmä s tými, ktoré nevidia na prvý pohľad. A aké následky to má. Od straty radosti z tvorby až po ekonomické negatívne dopady a následné "zabalenie tvorby". 

No a potom mám ešte jeden svoj "skrytý dôvod"... Až si e-book preštudujete, zažijete nejeden aha-moment... a začnete sa na predaj pozerať z iného uhlu pohľadu a poviete si: "Hm, tak tu mi teda utekali moje peniaze..."

No a potom sa možno pridáte aj do mojej skupiny na facebooku, kde sa stretnete s inými hand-made tvorilkami a dozviete sa ďalšie informácie zadarmo, alebo, ak sa rozhodnete, aj platené lekcie, v ktorých získate veľa poznatkov, ktoré vás budú rýchlejšie posúvať na vašej ceste úspešnej hand-made tvorilky.

A toto je ozaj všetko. Žiadny ďalší háčik v tom nie je.

Je to možno bláznivý nápad, dať za takúto výhodnú cenu to, čo vám prinesie niekoľkonásobne  vyššiu hodnotu... Čo vám však viem s istotou sľúbiť je fakt, že to bude veľmi dobrá investícia, ktorú ste za posledných pár mesiacov spravili!

Rozhodnutie je teraz na vás:

Ak chcete vedieť, čo sa za metódou trojuholníka úspechu pri predaji vašich hand-made vecičiek skrýva a ako vám táto metóda pomôže pri raste predajov vašich výrobkov, kliknite na tlačidlo nižšie a vyplňte zopár údajov. 

Pri výbere platby on-line bude e-book behom pár minút vo vašej e-mailovej schránke.

Keď sa na to pozrieme inak, môžete za ani nie 7 eur pozvať kamarátku na kávičku so zákuskom, kúpiť nejaký materiál na tvorenie,  alebo...

...zistiť, prečo vám vaše hand-made produkty nezarábajú, hoci sa predávajú a máte plné ruky práce. Len na vašej peňaženke to poznať nie je. 

Táto brožúrka vám skráti vašu cestu hľadania, dá vám úplne nový pohľad na predaj vašich hand-made produktov a vy tak v konečnom dôsledku budete zarábať viac, ale s menšou námahou

V podnikaní je to vo veľkej miere o ziskoch. Ak nie sú, začínajú problémy. Aby ste boli v zisku, treba poznať určité faktory, ktoré vplývajú na úspešný predaj.  

A to sa dozviete v brožúrke, kde svoju metódu trojuholníka úspechu pri predaji hand-made vysvetľujem. Nech sa vaša tvorba stane nielen vaším hobby, ktorým radi trávite čas, ale nech vám predaj vašich originálnych výrobkov prináša odmenu za vašu tvorbu, za výrobky, ktoré ste s láskou vytvorili a energie, ktorú ste do tvorivého procesu vložili.

Akčná cena teraz: 9,90 euro. Plná cena 39,50 eur.

Ale pozor, vaša ZVÝHODNENÁ cena platí len na tejto stránke
a len na obmedzenú dobu