event na zámku

objav v sebe skutočnú hodnotu svojej handmade tvorby, zvýš svoj magnetizmus a predávaj.

Toto je event na ktorom nebudeme rozoberať predajnú stratégiu či marketing.
Na tomto živom stretnutí sa zmení Tvoje zmýšľanie z bežnej šikovnej handmade ženy na úspešnú a sebavedomú handmade podnikateľku, ktorá pozná silu svojej značky a priťahuje zákazníkov ako magnet!

27. mája 2023
zámocká kaviareň holíč

Programom Ťa budú sprevádzať

Anna Harská

mentorka pre handmade podnikateľky

Veronika Horváthová

sprievodkyňa životom

Jana Piknová

life, vzťahový a športový kouč

Chceš vedieť priťahovať ako magnet a predávať svoje handmade výrobky?

Príď stráviť pol dňa v spoločnosti rovnako naladených handmade podnikateliek. Objav svoju hodnotu a hodnotu svojej tvorby. Príď sa nabiť energiou, ktorá posunie Tvoje podnikanie o "level up".  Hosťami eventu je certifikovaná life, vzťahová a športová koučka Ing. Jana Piknová a sprievodkyňa životom Mgr. Veronika Horváthová.

na čo sa môžeš tešiť?

 • motivácia
  motivačné spíkerky, ktoré Ti dajú iný pohľad na Tvoju tvorbu
 • workshop
  pomocou koučovacích otázok objavíš skutočnú hodnotu Tvojej handmade tvorby
 • sviečkový rituál
  ktorý Ti pomôže uvedomiť si skutočný dar Tvojich rúk
 • skvelá atmosféra
  toto bude zážitkový event, po ktorom už skrátka nebudeš rovnaká žena ale budeš odchádzať s nastavením úspechu

do 22. mája za cenu  79 len 59 eur

V dnešnej dobe nestačí vedieť vyrobiť niečo pekné za štandardné ceny a zákazníci budú nakupovať.

Mojou misiou je ukázať šikovným ženám ako si môžu doslova vlastnými rukami vytvoriť svoj život snov. Motivovať ich k tomu, že sa to dá. Lebo možné je všetko, čo si dokážeš predstaviť.

Nestačí len vedieť ako na to. Dôležitou súčasťou úspechu je mindset. To, ako o sebe a svojej tvorbe premýšľame. Lebo myšlienky sa odrážajú aj u našich zákazníkov. 

Anna Harská

Premýšľala si niekedy o tom, čo ťa brzdí v tom, aby si bola úspešná?

Nájdi svoju výhodu, ktorú môžeš pretaviť do hmoty a objav svoj potenciál hojnosti.

Hojnosť v pôvodnom význame predstavovala „Radosť súvisiaca s pocitom hojnosti“. Podstatou teda je, že hojnosť je všetko, čo nám dodáva pocit radosti a neobmedzenosti. Hojnosť môže byť aj to, že máme nejaký dar, potenciál a poslanie, ale je našou zodpovednosťou sa zaň vedieť ohodnotiť.

Som Veronika a som certifikovanou sprievodkyňou na ceste sebapoznania. Prostredníctvom osobných skúseností a príbehov ostatných ponúkam nadhľad a poznanie vlastnej sebahodnoty. Každý z nás má množstvo darov a poslanie, ktoré sa pýtajú byť odhalené a videné. Aký diamant sa skrýva vo vás?

Mgr. Veronika Horváthová

Veronika Horváthová
Jana Piknová

dovoľ si byť sám sebou a staň sa takým, akým túžiš byť.

Som certifikovaný kouč a mojím poslaním je, aby sa ľudia stali lídrami vo svojom živote. Sebavedomí, odvážni, úspešní... Každá z nás má právo žiť a tvoriť podľa vlastných predstáv. Byť sama sebou. Vedieť čo chce, kam smeruje a poznať svoju HODNOTU.

To ako sa k sebe správame, ako so sebou komunikujeme, aké máme myšlienky, emócie, presvedčenia, v akom prostredí sa pohybujeme, s kým sa stretávame... to všetko nás formuje. Je len na nás ako chceme a budeme žiť a tvoriť ďalej.

My máme tú čarovnú paličku v rukách a jedine my samé máme tú čarovnú moc v našom živote aj niečo zmeniť. Čo to je - bude? To nechám na vás.

Ing. Jana Piknová

Ako si zvýšiť sebahodnotu a magnetizmus, ktorý predáva?

Alfou a omegou každého úspechu si Ty. Tvoj mindset, Tvoje presvedčenia, ktoré sa potom prejavujú vo všetkom, čo robíš. V tom, ako prezentuješ svoje handmade výrobky, komunikuješ ich hodnotu, predávaš. Mnohé šikulky zabúdajú, že nie výrobok samotný predáva, ale hodnota, ktorú zákazník z výrobku pre seba vníma.

Poznať skutočnú hodnotu svojej tvorby, byť o nej presvedčená a s hrdosťou ju prezentovať smerom von - presne tu začína úspešný predaj handmade ako značkového výrobku, ktorý si zákazník zamiluje a bude ochotný zaň zaplatiť jeho skutočnú hodnotu.
A presne túto svoju hodnotu objavíš na tomto evente.

unikátny event naživo

KEDY? 27. mája 2023
(od 10:00 do 16:00)
KDE?: Holíč, zámocká kaviareň

len za 79 59 eur

zvýhodnená cena do 22. mája 2023

 • motivačné prednášky
 • koučovací workshop
 • sviečkový rituál
 • networking
 • skvelá atmosféra
Anna Harská Handmade podnikanie Handmade biznis ručné práce tvorca handmade tvorba

POZOR: po skončení tohto eventu sa budeš na svoju tvorbu a jej hodnotu pozerať úplne inak. A je pravdepodobné, že sa zvýši Tvoj magnetizmus a zrazu začnú prichádzať objednávky a nadšení zákazníci...