Žena podnikateľka plánujúca za počítačom a s diárom vedľa seba

Tento workshop je pre Teba, ak:

 • by si svoje handmade výrobky rada predávala systematicky a mala stabilné tržby
 • cítiš, že potrebuješ objaviť systém, ktorý Ti ukáže čo potrebuješ pre úspešné predaje Tvojich handmade výrobkov
 • máš už dosť náhodných informácií z oblastí, ktoré s handmade tvorbou nesúvisia a chceš informácie zamerané na predaj handmade
 • vieš, že Tvoje handmade výrobky si zaslúžia dostať sa k zákazníkom, ktorí ich budú vedieť oceniť

 Čo bude témou  jednotlivých dNÍ ?

 • 1. deň: aby plánovanie fungovalo
  potrebuješ si odpovedať na otázku: PREČO chcem vlastne svoje handmade výrobky predávať? Pozrieme sa na Tvoju víziu a zámer, ktorý chceš predajom svojich handmade výrobkov dosiahnuť.
 • 2. deň: komu predávať
  Foto Tvojho výrobku so stručným popisom materiál - rozmery - cena pre predaj Tvojich handmade výrobkov ozaj nestačí. Ukážem Ti silu dobre skonštruovaných príspevkov a naučíš sa tvoriť príspevky, ktoré Tvoji sledujúci budú chcieť sledovať a zdieľať ďalej.
 • 3. deň: tržby a budget
  Koľko chceš vlastne zarobiť ročne a koľko za mesiac? Je možné dosiahnuť túto čiastku s cenami, ktoré máš u svojich výrobkov nastavené? Pozrieme sa na to, ako sa pozerať na cenotvorbu a plánovanie tržieb.
 • 4. deň: keď nie si vidieť, nepredávaš
  K tomu, aby si predávala, potrebuješ zákazníkov. Na sociálnych sieťach je ich obrovské množstvo, lenže, ako ich zaujať? Ako sa zviditeľniť v záplave podobných tvorcov? To bude témou dnešného dňa.
 • 5. deň: stabilné predaje na pohodu
  Pozrieme sa na portfólio tvojich výrobkov a ukážem Ti ako predaje svojich výrobkov plánovať tak, aby v čase ich predaja boli Tvoji sledujúci pripravení stať sa zákazníkmi.

na tento workshop sa môžeš registrovať do 12. januára 2024 
za 19,90 eur. 

(Záznamy budú k dispozícií do 19. 1. 2024)

Anna Harská sediaca na zemi, usmiata a popíjajúca kávu.

objav základné princípy pre úspešné predaje handmade

Na tomto 5-dňovom workshope budem s Tebou zdieľať svoju stratégiu a akčné kroky pre predaj handmade výrobkov.

Objavíš, že predaj nie je o náhode, ale o systéme krokov, ktoré si vieš nastaviť. Pochopíš, že aj pre Teba je možné naplánovať si tržby a mať objednávky na týždne dopredu. 

Kedy, kde a ako bude webinár prebiehať?

 • KEDY
  8. - 12. január 2024 od 18:00
 • KDE
  Cez apliáciu zoom, odkaz dostaneš po registrácií
 • AKO
  Jednoducho klikneš na odkaz, ktorý dostaneš aj do svojej mailovej schránky. Stačí mať nainštalovanú aplikáciu zoom a potom len kliknúť na odkaz a zapojiť sa online naživo.
 • Bude záznam?
  Áno, záznam zostane v našej FB skupine k dispozícií, ale len na pár dní.

Zaisti si svoje miesto v prvom rade
(priamo z Tvojho počítača!) a zúčastni sa
5-dňového workshopu NAPLÁNUJ SI ROK ÚSPEŠNÝCH PREDAJOV HANDMADE, na ktorom odhalím množstvo informácií, ktoré pomohli už mnohým handmade podnikateľkám. 

Veľa šikovných handmade tvoriliek má problém predávať svoje výrobky online, hoci sú veľmi kvalitné, krásne a cenovo dostupné každému...

Prečo? Lebo ich nikto nenaučil ako predávať. Áno, aj predaj je zručnosť, ktorá sa dá naučiť.
A ja sama som toho dôkazom...

Som Anka Harská

a pomáham šikovným, kreatívnym ženám, ktoré vedia vyrábať krásne výrobky, aby si plnili svoje sny o hand-made podnikaní.

Ak totiž svoje výrobky predávaš, tak podnikáš. A garantujem Ti, že nie je nič krajšie, ako vytvoriť si z toho, čo miluješ - z Tvojej tvorby - život, v ktorom máš dostatok hojnosti času aj peňazí.

Skrátka: handmade podnikanie ako životný  štýl.

Sama som 13 rokov tvorila šperky z jabloneckých korálikov a viedla som kamenný obchod. A ver, že som si prešla tým, čo možno teraz zažívaš aj Ty.  Od situácií kedy som pracovala 7 dní v týždni 10 hodín denne v mojom obchode, ktorý mi sotva generoval na nájom až po situácie, kedy boli zákazníčky ochotné zaplatiť aj dvojnásobok, len aby mali šperk, ktorý bude spĺňať ich predstavy.

Predstav si, aké by to bolo, keby...

...si mala objednávky na týždne dopredu a mohla si tvoriť v pohode, bez stresu z toho, kedy prídu ďalšie zákazky. Keby si mala zákazníkov, ktorí u Teba s radosťou a opakovane nakupujú. Je to niečo, čo by bolo pre Teba zaujímavé?  

Potom som presvedčená o tom, že tento workshop bude pre Teba neskutočným prínosom, pretože sa v ňom dozvieš potrebné základy, ktoré Ti pomôžu začať sa pozerať na predaje svojich handmade výrobkov ako na systém, ktorý sa dá naplánovať. 

 NA tento 5-dňový workshop sa môžeš registrovať do piatku 12. januára za cenu 19,90 eur kliknutím na tlačidlo nižšie. 

Najčastejšie otázky k workshopu 

kedy workshop začne?

Workshop začína 9. januára 2024 o 18:00 a končí 13. januára 2024.

Kde a ako bude workshop prebiehať?

Naživo, každý deň o 18:00 cez miestnosť aplikácie zoom. Súčasťou je aj prístup do súkromnej FB skupiny, kde bude prebiehať celé dianie okolo workshopu a kde sa môžeš aj pýtať na to, čo by si k workshopu potrebovala vedieť.

bude záznam z workshopu?

Áno, záznam bude na pár dní k dispozícií v súkromnej FB skupine. Odporúčam však rezervovať si čas na tento tréning naživo, aby si sa mohla priamo pýtať na to, čo potrebuješ vedieť. Pri registrácií dostaneš možnosť zakúpiť si VIP balíček, ktorého je súčasťou aj trvalý záznam z workshopu.

prečo sa zúčastniť naživo?

Súčasťou workshopu budú otázky, ktoré Ti pomôžu začať sa pozerať na sociálne siete a na predaje Tvojich handmade výrobkov inak. Energia živého vysielania je úplne iná ako zo záznamu a efektivita je oveľa vyššia.

budú aj nejaké bonusy?

Samozrejme :-). Tešiť sa môžeš napríklad na špeciálnu ponuku ak by si chcela svoje handmade podnikanie rozbehnúť ozaj naplno a takisto aj na hostí, ktorí s Tebou pozdieľajú svoje skúsenosti na ich ceste za handmade podnikaním a úspechom.

Máš nejakú otázku k workshopu?
Jednoducho mi napíš na moju mailovú adresu: anka@annaharska.sk a a ja Ti rada odpoviem.

Tento workshop NIE je pre Teba ak...

 • Ti fungujú predaje Tvojich handmade výrobkov a máš vytvorený svoj systém pre plánovanie
 • sa nevenuješ handmade tvorbe
 • máš handmade ako koníček a si spokojná s občasnými predajmi

Ak to však nie je Tvoj prípad a chceš sa svojou handmade tvorbou skutočne živiť, tento workshop Ti ukáže kroky, ktoré si potrebuješ nastaviť, aby si začala svoje handmade výrobky predávať stabilne a na pohodu.  

©2023 Anna Harska