Predĺženie členstva k programu Ži svoj handmade sen

 Či už potrebuješ podporu alebo chceš osláviť svoje úspechy, s nami nie si na svojej podnikateľskej ceste sama.


Milá handmade podnikateľka, rok ubehol ako voda a s ním končí aj podpora, ktorú si získala automaticky k programu Ži svoj handmade sen. Táto podpora, ktorá zahŕňa aj úžasnú komunitu rovnako naladených žien je jedným z obrovských benefitov, ktorý má cenu zlata.

Úprimne, mať svoj "kútik", kde vieš, že môžeš zájsť vždy keď potrebuješ poradiť alebo sa chceš  podeliť o svoju radosť z úspechov a pokrokov a  zažívať znásobenú radosť potrebujeme na svojej ceste všetky. 

Verím, že túto silu podpory vnímaš tiež takto a na vlastnej koži si sa počas toho roka neraz presvedčila o jej pomoci a nakopávajúcej energii.

Ak cítiš, že chceš byť aj naďalej súčasťou tejto komunity, byť medzi rovnako naladenými a na cieľ zameranými ženami, dostávať podporu a byť v "centre diania", môžeš si svoje členstvo predĺžiť a to za ozaj zlomok hodnoty skupiny, len cca. 40 eur mesačne.   


Čo všetko je vlastne v členstve zahrnuté? 

Toto sú hlavné výhody členstva:

 • dostávaš pravidelnú podporu
  Každú stredu na našom živom online stretnutí alebo položením Tvojej otázky, na ktorú v stredu odpovieme. Okrem toho, na týchto stretnutiach dostaneš cenné informácie z rôznych zdrojov - to, čo rieši jedna handmade podnikateľka môže onedlho nastať aj u Teba a Ty tak budeš pripravená vzniknutú situáciu rýchlejšie vyriešiť.
 • môžeš si vyžiadať radu
  Vždy, keď to budeš potrebovať: dostaneš sa do rozhodovacej paralýzy, niečo nefunguje ako má alebo potrebuješ nadhľad nad situáciou, s ktorou si nevieš rady. Jednoducho napíšeš do skupiny kde Ti poradíme alebo prinesieš danú tému v stredu na naše živé online stretnutie.
 • budeš súčasťou workshopov a školení
  Automaticky získavaš prístup (zvýhodnený alebo zdarma) ku všetkým plateným aj neplateným workshopom a školeniam, ktoré budem organizovať mimo našu podpornú skupinu
 • Dostaneš motivujúcu energiu
  Koho neinšpiruje úspech iných? Keď to dokázala Katka, Janka, Danka... dokážem to aj ja. A to je presne jeden z hnacích motorov, ktoré Ťa budú udržiavať na Tvojej ceste aj v čase, keď to bude ťažké a možno to budeš chcieť aj vzdať.
 • môcť zažívať radosť z úspechov
  Pochváliť sa je potrebné. To, že si niečo zvládla, dokázala, že máš radosť z mega objednávky, je dôvodom na oslavu a to hneď 2x. Jednak dáš svojmu podvedomiu obraz úspechu na ktorý sa vie naladiť a jednak inšpiruješ ostatné. Svoj úspech môžeš osláviť v kruhu žien, ktoré Ti ho budú úprimne priať a zdieľať s Tebou Tvoju radosť.
 • máš aktuálne informácie
  Mení sa algoritmus sietí, nákupné chovanie zákazníkov, stratégie, ktoré fungovali kedysi už dnes fungovať nemusia. Nakoľko je mojím záväzkom stále sa vzdelávať a mať po ruke "čerstvé" informácie, s týmito informáciami sa s vami vždy podelím. Tvoja výhoda - vždy sa k Tebe dostanú aktuálne informácie, ktoré vieš aplikovať do svojho podnikania.

Je to niečo, k čomu chceš mať prístup aj naďalej? Chceš kráčať po ceste za úspechom bok po boku s ďalšími skvelými ženami, ktoré sú rovnako naladené a zapálené pre dosahovanie pohodových a stabilných výsledkov v handmade podnikaní? Chceš byť aj Ty jednou z takýchto žien, ktoré vedia podať pomocnú ruku ostatným a tešiť sa z ich úspechov?

Jednoducho si predĺž členstvo a zostaň s nami. Stačí vyplniť objednávkový formálár nižšie.

Budem sa tešiť, ak sa spolu budeme vídať aj naďalej a oslavovať aj tvoje úspechy.

Ak by si sa rozhodla svoje členstvo už nepredĺžiť, chcem Ti poďakovať za Tvoju účasť v programe Ži svoj handmade sen. Do programu máš prístup DOŽIVOTNE, vrátane jeho aktualizácií, preto nezabudni občas nahliadnuť do jednotlivých modulov a sledovať svoju mailovú schránku.

Zo srdca Ti prajem, aby sa Ti darilo dosahovať (nielen) svoje handmade sny. Bolo mi cťou, že som Ťa na Tvojej ceste mohla kúsok sprevádzať.

S láskou
Anka

 

©2023 Anna Harska