Ži svoj handmade sen Program pre handmade podnikateľky
 • Rada by si sa svojej handmade tvore venovala naplno, ale nemáš istotu, či sa ňou budeš vedieť (u)živiť?
 • Máš strach z neúspechu a chýba Ti podpora niekoho, kto si prešiel tou cestou, po ktorej sa chceš vydať aj Ty?
 • Tvoríš krásne handmade výrobky, ktoré Ti ľudia chvália, ale nevieš, ako ich dostať medzi viac zákazníkov?
 • Tvoje blízke okolie Ťa príliš nepodporuje, lebo neverí, že sa svojimi výrobkami dokážeš skutočne uživiť?
 • Chodíš do práce, ktorá Ťa nebaví lebo potrebuješ (u)živiť rodinu a prispievať do rodinného rozpočtu a z Tvojej tvorby sa stáva len drahý koníček?

Prestaň už strácať čas skúšaním, čo bude fungovať, ako sa zviditeľniť, čo robiť, aby zákazník videl hodnotu Tvojej handmade tvorby a nakúpil.

Začni žiť svoj handmade sen!

Polročný mentoringový program, na ktorom sa naučíš ako si predajom svojich handmade výrobkov môžeš vytvoriť podnikanie s príjmami 1.000 a viac eur mesačne. 

Vstúp do praktického biznis programu, na ktorom získaš kompletné know-how úspešnej handmade podnikateľky. Zaži transformáciu vďaka nastaveniu svojho mindsetu, fungujúcim predajným stratégiám a ovládnutiu technikálií a sociálnych sietí.

Žiadna nudná teória, ale praktické znalosti, ktoré vieš ihneď aplikovať, takže začneš okamžite predávať. Spoločné tréningy, akčné výzvy ale napriek tomu s kopou zábavy a ľahkosťou. Bezpečné a podporujúce prostredie rovnako naladených žien a skúsené handmade mentorky, koučky a ďalší hostia, ktorí Ťa na Tvojej ceste posunú a posmelia. 

Výsledok? Na konci programu odchádzaš s nastavením úspechu. Vieš, ako predávať svoje handmade výrobky vybranej klientele a za cenu, ktorú si zaslúžia. Je z Teba sebavedomá podnikateľka, ktorá vie ako žiť svoj handmade sen a zažívať hojnosť času aj peňazí. Je to doslova zážitkový mentoringový program, ktorý z bežnej šikovnej tvorilky spraví úspešnú handmade podnikateľku.

Sprav zo svojej hobby tvorby podnikanie, ktoré Ťa bude nielen baviť, ale umožní Ti žiť svoj handmade sen.

Zaži premenu z hobby tvorilky na úspešnú handmade podnikateľku. Staň sa súčasťou podporujúcej komunity rovnako naladených handmade podnikateliek.

 

PREDSTAV SI, že:

 • budeš zarábať predajom svojich handmade výrobkov štvorciferné čiastky každý mesiac
 • si vytvoríš svoj "love brand", na ktorý si zákazníci radi počkajú aj niekoľko týždňov
 • budeš zažívať pocit úspechu, ktorý vytvoríš vlastnými rukami a užívať si hojnosť času aj peňazí
 • zmeníš nepodporujúce blízke okolie na okolie, ktoré Ťa obdivuje a uznáva
 • budeš mať radosť z predaja a užívať si komunikáciu so zákazníkmi
Žena kontrolujúca zoznam

Ja osobne poznám mnohé šikovné handmade podnikateľky, ktoré už objavili silu úspešného handmade podnikania a môžu s hrdosťou povedať: "žijem svoj handmade sen". A je mi cťou, že mnohé z nich si prešli práve mojimi programami.

Poď aj Ty posunúť svoju handmade tvorbu na úplne iný level počas 6 mesiacov 
v podporujúcej skupine rovnako naladených handmade podnikateliek.

Anna Harská sediaca na zemi, usmiata a popíjajúca kávu.

Som Anka, lektorka handmade podnikania.

Mám praktické skúsenosti s tvorbou, predajom aj podnikaním. V handmade odbore som viac ako 14 rokov.

Mojím poslaním je otvárať handmade podnikateľkám oči, aby začali svoju tvorbu vnímať inak a posunuli sa na úplne iný level.

Sama som zažila transformáciu svojho podnikateľského JA a začala som sa na svoju tvorbu pozerať úplne inak.

handmade podnikanie

Ako tento biznis program naštartuje úspech Tvojho handmade podnikania?

 • Začneš zarábať predajom svojich handmade výrobkov stabilne 1.000 a viac eur mesačne.
 • Budeš si priťahovať zákazníkov ako magnet. S ľahkosťou.
 • Pocítiš zmenu svojej osobnosti a začneš o sebe premýšľať inak, čo Ti začne priťahovať tých pravých zákazníkov, ktorí budú Tvoje výrobky milovať a kupovať.
 • Objavíš hodnotu Tvojej tvorby a budeš ju vedieť sebavedomo prezentovať.
 • Naučíš sa plánovať svoje príjmy, svoju prácu a voľný čas.
 • Zvýši sa Tvoje sebavedomie, pohoda a zažiješ ozajstné naplnenie Tvojho života.
 • Naučíš sa stratégie a postupy ako sa zviditeľňovať a predávať ako značka. Na úrovni a za vyššie ceny.
 • Odblokuješ prekážky, ktoré Ťa brzdili na ceste za úspechom.
 • Naučíš sa "technikálie" ako sa prezentovať ako značka a predávať s pohodou.

Už počas tohto programu sa budeš na svoju tvorbu pozerať ako na ziskové podnikanie s plánovateľnými tržbami a budeš sa vedieť prezentovať ako handmade značka, čo si všimne aj Tvoj ideálny zákazník. Budeš sa nielen cítiť ako skutočná handmade podnikateľka, ale uvidíš to aj na svojich predajoch, ktoré pôjdu s väčšou ľahkosťou a s vyššími tržbami.

Ty máš teraz možnosť získať toto moje know-how, ktoré som ja získavala roky a zaplatila zaň zopár tisíc eur, len za zlomok jeho hodnoty. Toto know-how aplikovali už aj handmade podnikateľky pred Tebou a dnes svoje výrobky predávajú stabilne a zarábajú 4-ormiestne čiastky mesačne. V tomto polročnom programe získaš všetky potrebné stratégie, technikálie ale aj motiváciu k tomu, aby si takýto výsledok dosiahla aj Ty

 Cena tohto polročného mentoringového programu je 2000 eur

 A áno, dá sa aj na splátky (5x 444 eur)

Už máš svojich zákazníkov, živíš sa predajom svojich handmade výrobkov a chceš zarábať 5.000, 7.000 alebo 10.000 eur mesačne? Potom je mentoring 1:1 pre Teba ako stvorený.

Klikni na odkaz nižšie, vyplň  formulár a dohodneme si spolu nezáväzný rozhovor.

čo na kurz hovoria jeho absolventky?

Kurz Žijem svoj hand-made sen a kurz fotenia zmenili moje podnikanie. Dva roky som sa hrala so svojimi výrobkami, že si len prilepším tým, čo ma napĺňa a baví. Začala som sa na to pozerať inak a hneď prvý mesiac po kurze nestíham vyrábať a už teraz mám objednávok na ďalší mesiac, až mám zimomriavky, že všetko tak ozaj dokonalo funguje. Vďačím za to Anke a môžem napísať, že ozaj žijem svoj hand-made sen.
Lucia ValachovičováLucide (fusion jewellery)
Anička je žena, ktorá vo mňa verila aj vtedy, keď som ja netušila, čo dokážem. Už je to skoro rok dozadu, keď mi radila to, aby som otvorila kurzy. No ja som zaťato tvrdila, že to sa "nedá" to "nedokážem" No ukázalo sa, že keď nie sme ako kone s klapkami na očiach, zrazu uvidíme milión možností, ktoré sa v nás skrývajú. Anička, veľmi pekne ďakujem za ukázanie toho všetkého, čo dokážem a ukázanie iného pohľadu, ako som videla ja obrovské ďakujem.
Katarína DovcováDoNe Beads
Dokázala si nemožné a naučila si ma snívať. Zmenila si sivú myš, ktorá sa chcela schovávať a byť neviditeľná na vianočného škriatka posadnutého Vianocami, ktorý s tým otravuje každého :-). Zmenila si môj život od základov. Ďakujem ti za tvoje rady a snáď nikdy nekončiacu trpezlivosť.
Simona BelkováČarovné drobnôstky
Anička, zo srdca ďakujem. Si pre mňa veľká osobnosť s darom viesť ľudí, vždy s úsmevom, pozitívnym prístupom, vždy pripravená na každú lekciu... a ďakujem aj za to, že si ma do kurzu prijala.
Renáta Vavrdová - RemixModrotlačové kabelky s dušou
Chcem sa poďakovať Anke, že mi otvorila oči, vidieť svoju hodnotu a toho, čo tvorím a neskutočne ma posunula...
Darina BelianskaDekoračné bábiky
Ukázala si mi, že žiť svoj hand-made sen je možné a reálne. Vďaka Tebe som si uvedomila, že moja tvorba má svoju hodnotu a nemôže byť odovzdávaná za pár drobných. Máme v rukách dar a ten si treba vážiť.
Ivana CviklikovaKaikamahine
Anka, kurz Žijem svoj hand-made sen, ktorého som účastníkom patrí k najprepracovanejšiemu kurzu . Neskutočne ma baví. Výborné rady, odovzdávanie skúseností, má to šťavu a dynamiku. Zadané úlohy riešim s nasadením, páčia sa mi živé vstupy-tvoje prednášky. Naše spoločné piatky ,to sú motivujúce a inšpirujúce momenty. Kurz má hlavu a pätu. Ako Ty si veľmi dobrá lektorka máš to v sebe, to je dar. Smejú sa Ti oči a keď rozprávaš je to veľmi uveriteľné a autentické. Som bohovsky rada ,ze si ma oslovila a dala mi možnosť byt v tomto kurze.
Zdenka BakičováSoaps & Cosmetics
Ako účastníčka práve prebiehajúceho Ankinho kurzu „Žijem svoj hand-made sen“, napriek tomu že je ešte len v prvej polovici, už informácie ale i praktické rady, skúsenosti, konzultácie i online stretnutia mi priniesli mnohé nové pohľady, rady, usmernenia a otvárajú mi naozaj nové, do teraz nepoznané dvere do sveta online marketingu a biznisu. S týmto zámerom som sa aj na kurz prihlásila, nakoľko viem, že sa potrebujem v tejto oblasti posunúť. Napriek tomu že už 9 rokov sa hand-made prácou živím, ale viac-menej osobným predajom, v tejto online oblasti je pre mňa presadiť svoju značku „Svetlo Ženy“ dosť problém. Pevne verím, že je to ale minulosť a týmto kurzom aj u mňa nastane výrazná zmena a posun. Určite tento kurz vrelo odporúčam.
Janka BálintováSvetlo ženy
Keď som do tohto kurzu vstupovala, vyrábala som hand made šperky už 7 rokov a myslela som si, že toho už viem dosť. Že si možno len doplním pár drobností. Ako veľmi som sa mýlila 😉 Naučila som sa tu mnoho vecí od marketingu po fotenie. Ale najdôležitejšie je, že som "musela" klásť otázky sama sebe. A pozrieť sa pravde do očí. A keď sa mi nepáčilo, čo som zistila, pýtať sa, čo ďalej. Ako to spraviť inak, lepšie, efektívnejšie. V zodpovední týchto otázok mi kurz veľmi pomohol. A ja už teraz viem, že to boli fantasticky investované peniaze a že som sa pohla vpred míľovými krokmi. Ďakujem, že som mala tú možnosť a nemusela ešte dlhé roky všetko skúšať sama metódou pokus - omyl.
Janka Rybka KováčováSvet kameňov a zdravia
Kurz Žijem svoj hand- made sen, ktorého som práve súčasťou, mi dáva to, čo som už dávno hľadala. Ako samouk to bolo pre mňa veľmi ťažké. Za pomoci pani Anky už viem ako si správne vypočítať cenu pre daný môj hand-made výrobok. Ako ho pekne odprezentovať, aby sa čo najlepšie predal. Každým dňom získavam stále nové a nové informácie od skúsenej a úspešnej žienky. Pre mňa je celý tento kurz samé ,,Wau,, a ,,Aha,, .Super rady a názory, ktoré má zakaždým posúvajú bližšie splniť si môj sen.
Mária Struhárovákorálikové šperky
žena handmade samoštudijné kurzy ručné práce DIY tvorba handmade podnikanie ži svoj handmade sen

Program Ži svoj hand-made sen
z Teba spraví ženu, ktorá

 • je úspešná handmade podnikateľka
 • si vie plánovať čas na svoju tvorbu, rodinu, seba a aj svoje príjmy
 • má objednávky na týždne dopredu
 • je sebavedomá a hrdá na svoju tvorbu a nezávislosť
 • má vybudovanú značku a predáva s gráciou
 • sa na svoju tvorbu pozerá ako na formu podnikania, ktoré sa dá robiť s radosťou a efektívne
 • má okolo seba prostredie, ktoré ju uznáva a podporuje v jej tvorbe

A áno, je to aj pre tie, ktoré sa ako podnikateľky zatiaľ  necítia 🙂 

Čo konkrétne je obsahom tohto podnikateľského programu?

I. MODUL: Spoznaj hodnotu svojej tvorby 

Doslova vykročíš na cestu úspešnej handmade podnikateľky. Začneš sa na svoju tvorbu pozerať nie ako na hobby s občasnými predajmi ale ako na značkovú tvorbu s naplánovanými predajmi

Objavíš svoje špecifikum, nastavíš si portfólio výrobkov, ktoré bude prinášať nových zákazníkov a opakovane predávať

Nájdeš svoje hodnoty, na ktorých postavíš značku, ktorá bude priťahovať zákazníkov ako magnet. 

Bonusová lekcia:
praktické biznis otázky, ktoré Ti pomôžu pochopiť Tvoje handmade podnikanie z nadhľadu a vytvoriť si svoj business plán

Bonusová lekcia:
checklist, ktorý Ti pomôže mať svojho ideálneho zákazníka vždy pred očami 

II. Modul: Zoznám sa s Tvojím ideálnym zákazníkom

Zistíš, prečo zákazníkov neoslovíš výrazom  "na každú príležitosť" a "pre všetkých". Naučíš sa stanoviť svoju cieľovú skupinu a Tvojho ideálneho zákazníka. 

Odhalíš jeho skrytú "nákupnú strunu", na ktorú budeš vedieť cinknúť pri predaji Tvojich výrobkov a vyvoláš v ňom pocit, že Tvoj výrobok je šitý presne pre neho na mieru.

III. Modul: Nastav si svoje sociálne siete

To, za čo kedysi platili firmy obrovské peniaze - do nákladnej reklamy, aby dali o sebe vôbec vedieť, máš Ty teraz k dispozícií zadarmo. 

Pochopíš ako pracovať s dvomi najpoužívanejšími sieťami (FB a IG) a využiť ich na svoju propagáciu a predaje. 
Naučíš sa ako pracovať s algoritmami a aké typy virálnych príspevkov vytvárať, aby Ti prinášali sledujúcich a zákazníkov. 

Bonusová lekcia:
vytvoríš si svoj brand (farby, logo, fonty), naučíš sa s ním pracovať a používať na sociálnych sieťach 

Bonusová lekcia:
získaš odo mňa 20 editovateľných šablón v Canve, ktoré Ti pomôžu zviditeľňovať Tvoju značku a naučíš sa s nimi pracovať tak, aby boli v súlade s Tvojím brandom

IV. MODUL: zažiar na sieťach ako značka 

Značka nie je len logo, farby a fonty. Naučíš sa ako z Tvojej tvorby spraviť "love brand", ktorý zákazníci milujú, vyhľadávajú a je pre nich prestížou vlastniť niečo od Teba. 

Objavíš silu  značky, ktorej zákazníci sami robia reklamu a šíria ju ďalej. A to aj bez platenej reklamy na FB či IG!

V. MOdul: skamaráť sa s financiami a ziskom 

Naučíš sa plánovať svoje zisky a vyrátať si skutočnú hodnotu Tvojich výrobkov. Odhalíš skryté náklady, ktoré Ti uberali z Tvojho zisku a naučíš sa vyrátať si cenu, ktorá Ti umožní dlhodobo prosperovať z predaja Tvojich výrobkov. Naučíš sa pracovať s cash-flow a plánovať svoje príjmy

Bonusová lekcia:
praktická pomôcka, ktorou si vytvoríš prehľad o Tvojich financiích a naplánuješ si budget

Bonusová lekcia:
naučím Ťa, ako si v Canve vieš vytvoriť všetky podklady, ktoré potrebuješ pre vytvorenie pridanej hodnoty + šablóny ktoré si sama ľahko  edituješ

VI. MOdul: objav pridanú hodnotu výrobku

Zistíš ako predávať hodnotou, ktorú Tvoj zákazník vníma a rád ju zaplatí.

Prezradím Ti ako v Tvojich výrobkoch vytvoriť pridanú hodnotu, ktorá  spraví zákazníkovi doslova nákupný  zážitok a bude Ťa odporúčať ďalej a nakupovať u Teba opakovane.

VII. modul: nechaj siete predávať za teba

To, čo robíš, vyžaduje Tvoju energiu. Naučím Ťa ako pracovať s radosťou a ľahkosťou a užívať si nielen všetko čo robíš, ale zúročiť jednu činnosť na maximum.  

Prezradím Ti ako môžeš mať svoj pasívny príjem z Tvojej tvorby jednoduchou recykláciou a škálovaním toho, čo robíš. 

Naučíš sa automatizovaťrecyklovať Tvoje príspevky a aktivity, aby Ťa handmade podnikanie skutočne bavilo.

Bonusová lekcia:
praktické video-tutoriály, v ktorých Ťa naučím pracovať so stories na Tvojich sociálnych sieťach a ako na nich rozširovať svoju značku, budovať dôveru a predávať.

Bonusová lekcia:
praktické video-tutoriály, pomocou ktorých sa  naučíš tvoriť reels rôznymi formami a recyklovať už raz vytvorený obsah na sieťach

VIII. modul: predávaj ako hviezda 

Prezradím Ti 5 marketingovo-predajných stratégií, ktoré pomôžu Tvoju značku zviditeľňovať a predávať doslova s radosťou a ľahkosťou. Naučíš sa využívať 7 marketingovo-predajných kanálov, ktoré máš už teraz na svojich sociálnych sieťach!

Predaj je totiž len čerešničkou na torte a treba si ho užívať. V tomto module sa naučíš ako na to raz a navždy. 

IX. modul: ukáž zákazníkovi cestu a automatizuj

Ukážem Ti ako môžeš svoje podnikanie automatizovať a to aj bez toho, aby si mala svoje webové stránky. 

Vytvoríš si svoju cestu, po ktorej budeš zákazníka sprevádzať.

Bonusová lekcia:
ako na FB reklamu bez vlastných webových stránok

Bonusová lekcia:
objavíš svoj hnací motor pomocou metódy 7X + vizualizácia, ktorá Ti pomôže odstrániť bloky z predaja  

X. modul: naučíš sa optimalizovať, recyklovať a šetriť čas 

Objavíš ako zvládať veľa činností, ktoré v podnikaní sú a skĺbiť ich s Tvojím súkromným životom a rodinou. Balanc medzi prácou a osobným životom je dôležitý.

Nastavíš si mindset úspechu a naučíš sa ako pracovať s hlavou, aby slúžila v Tvoj prospech a nie proti Tebe. 

 7 dôvodov prečo ísť do programu práve teraz

 1. Čas je jediná veličina, ktorú máme všetci rovnakú. Avšak, je len na Tebe, či ho budeš venovať hľadaniu ciest ako na to alebo sa pustíš tou najpriamejšou cestou úspechu, ktorú ušli už mnohé handmade podnikateľky. Inak povedané, je len na Tebe, kedy začneš zarábať predajom Tvojich handamde výrobkov.
 2. Know-how, ktoré Ti vráti investíciu do tohto programu ešte pred tým, než program skončí a vďaka nemu budeš vedieť opakovane zarábať 4-ormiestne čiastky v eurách mesačne.
 3. Súčasťou tohto programu je aj mentoringové a koučovacie vedenie na živých online stretnutiach, na ktorých dostaneš odpovede na Tvoje otázky a feedback od ostatných, podobne naladených handmade podnikateliek. Získavaš tak neskutočnú podporu na Tvojej ceste za výsledkami a úspechom.
 4. Okrem toho, v programe na Teba čakajú rôzne výzvyzážitkové aktivity, ktoré Ti pomôžu odhaliť Tvoj skutočný potenciál, vychádzať z Tvojej zóny komfortu, vďaka čomu porastieš neskutočne rýchlo ale zato bezpečne a stabilne. A garantujem Ti, že si tento zážitkový mentoring neskutočne užiješ :-). 
 5. Kúpou tohto programu získavaš doživotný prístup k aktuálnej verzii. Bezplatne.
 6. Tento program pravidelne aktualizujem a rozširujem, aby si mala vždy aktuálne poznatky, najmä čo sa sociálnych sietí týka. Čo znamená, že cena programu bude stále rásť. Takže, čím skôr kúpiš, tým viac ušetríš.
 7. Garancia spokojnosti. Keď po skončení tohto programu zistíš, že tento program nesplnil Tvoje očakávania a nezarobila si čiastku, ktorú si do neho investovala, vrátim Ti celú uhradenú čiastku. Podmienky pre uplatnenie garancie spokojnosti nájdeš na konci tejto stránky.

nemáš na čo čakať. Buď sa chceš predajom svojich handmade výrobkov živiť a dopriať si život svojich snov alebo bude Tvoja tvorba pre teba koníčkom s občasnými predajmi.

Naskoč do programu dnes a začni žiť svoj sen už zajtra.

Máš už svojich zákazníkov, živíš sa predajom svojich handmade výrobkov a chceš zarábať 5.000, 7.000 alebo 10.000 eur mesačne? Potom je mentoring 1:1 pre Teba ako stvorený.

Klikni na odkaz nižšie, vyplň  formulár a dohodneme si spolu nezáväzný rozhovor, na ktorom zistíme, či je tento program vhodný pre Teba a Tvoje ciele.

Dôležité informácie k programu

👉 KEDY PROGRAM ZAČÍNA? 
Jednotlivé moduly sú pripravené v členskej sekcii, do ktorej získavaš ihneď prístup. Moduly sa budú otvárať postupne, tak, aby na seba logicky nadväzovali. Video-lekcie a pracovné listy si môžeš spracovať vtedy, keď budeš mať na ne čas. 
Takisto získavaš prístup do VIP  skupiny, kde raz do týždňa prebieha živé online stretnutie formou zážitkového mentoringu alebo koučingu, hot seating či work session.

AKO BUDE PROGRAM  PREBIEHAŤ? 

 • Celý program je uložený v členskej sekcii a v daný časový úsek (týždeň, dva alebo po mesiaci, podľa náročnosti modulu) sa otvára príslušný modul. Všetky video-lekcie vrátane pracovných listov máš v daný časový úsek a aj po jeho skončení, ako aj po skončení programu stále k dispozícii a môžeš sa k nim kedykoľvek, aj opakovane vracať. Video-lekcie aj úlohy si tak môžeš spraviť kedykoľvek, nie si viazaná na konkrétny čas (okrem živého stretnutia v daný deň - deň aj čas bude upresnený)
  BONUS navyše: vstupom do programu získavaš prístup aj k ďalším aktualizáciám a doplneniam proramu či prípadných budúcich aktualizácií. 
 • Súčasťou sú aj video-lekcie a bonusové video-tutoriály s inštrukciami a vysvetlením, prehľad o Tvojom pokroku a podpora v súkromnej FB skupine, kde môžeš napísať otázky, ktoré práve riešiš. 
 • Raz do týždňa (deň aj čas bude upresnený) bude živé stretnutie cez aplikáciu ZOOM (max. 1,5 hodiny).
 • Získavaš prístup do súkromnej FB skupiny, kde budeš mať počas programu podporu moju ale najmä ostatných účastníčok kurzu. Energia a vzájomná podpora rovnako naladených handmade podnikateliek je neskutočnou pridanou hodnotou a hnacím motorom.
 • Workshopy (živé stretnutia) budú prebiehať cez aplikáciu ZOOM a po jeho skončení bude vyhotovený záznam, ktorý bude trvalo uložený vo VIP facebookovej skupine.

👉 ČO AK SA NEBUDEM MÔCŤ ŽIVÉHO VSTUPU ZÚČASTNIŤ?

 • Môžeš napísať svoju otázku pred začatím stretnutia. Po skončení živého online stretnutia bude vo FB skupine zverejnený záznam, ktorý bude trvalo prístupný.
 • Zostávajú Ti aj všetky printové materiály, ktoré sú súčasťou programu (pracovné listy, check-listy, schémy, vzorové formuláre, technické návody a vychytávky...), ktoré budú takisto trvalo k dispozícií, takže sa k nim môžeš kedykoľvek vrátiť. V prípade, že budú tieto materiály aktualizované, získavaš prístup vždy k aktuálnej verzii.

  👉!!!GARANCIA spokojnosti!!!
  Čo sa stane v prípade, ak mi program do jeho skončenia nezarobí investíciu, ktorú som do neho vložila a ani po aplikovaní všetkých informácií sa neposuniem?

 • Na tento program Ti dávam GARANCIU ÚSPEŠNOSTI. Ak sa po absolvovaní programu začalo dariť Lucke, Katke, Simonka, Renátke, Zdenke, Gabike, Danke a ďalším desiatkam hand-made tvoriliek, bude sa dariť aj Tebe. Ak dodržíš všetky kroky (vrátane frekvencií a rozsahu), ktoré v programe učím.  Podmienky pre vrátenie peňazí nájdeš na konci tejto stránky.

  Čo však nedokážem, je spraviť s Tebou viac, než si ochotná spraviť so sebou Ty sama. Ak si rozhodnutá vytrvať a uspieť, pokračuj na tejto stránke ďalej a pridaj sa do programu.

   

Poďme si spoločne zhrnúť čo všetko v programe získaš

 • Zmeníš svoje hobby na profitujúce handmade podnikanie s príjmami 1000 a viac eur mesačne
 • Naučíš sa pritiahnuť si nadšených zákazníkov
 • Zistíš ako predávať hodnotou a nie cenou
 • Ovládneš najpoužívanejšie sociálne siete (FB + IG)
 • Pochopíš ako budovať "love brand"
 • Vytvoríš si mindset úspešnej podnikateľky
 • Odhalíš silu 7 marketingovo-predajných kanálov
 • Zvládneš 3x viac činností ako doteraz
 • Zvládneš predaje s ľahkosťou a radosťou
 • Prenikneš do tajov úspešného handmade podnikania

+  Extra BONUSY:

 • garancia spokojnosti s vrátením peňazí
 • doživotný prístup do programu vrátane všetkých jeho budúcich aktualizácií a "upgrade"
 • hostia programu, ktorí sú zameraní na konkrétne oblasti (life a biznis koučky, fotkgrafka, copywriterka a ďalší)
 • doživotný prístup ku všetkým printovým materiálom, video-tutoriálom, webinárom a rozhovorom s hosťami
 • ročný prístup do súkromnej VIP skupiny pre účastníčky kurzu

Aké otázky mali žienky pred vstupom do programu?

Máš nejakú otázku k programu?
Jednoducho mi napíš na moju mailovú adresu: anka@annaharska.sk a a ja Ti rada odpoviem.

Neodkladaj svoj sen o handmade podnikaní. Naskoč do programu teraz a zmeň svoj život za pár žýdňov o 180°. Dopraj si to, po čom tak dlho túžiš. Odlíš sa od bežných handmade tvoriliek, ktoré sa naháňajú za zákazníkmi a predávajú svoje výrobky za pár drobných. Nauč sa ako sa skutočne (u)živiť tým, čo Ťa baví. A vďaka garancii spokojnosti nemáš čo stratiť. Môžeš len získať. 

Podmienky pre uplatnenie garancie spokojnosti.
Ak do skončenia tohto programu nezarobíš predajom Tvojich handmade výrobkov investíciu, ktorú si do tohto programu vložila, vrátim Ti celú investovanú čiastku. 
Podmienky pre vrátenie sú nasledovné:
1). zákazník si zakúpi prístup do programu, program absolvuje a splní všetky úlohy uvedené v programe 
2). zákazník sa zúčastní aspoň polovice živých online stretnutí.