žena handmade samoštudijné kurzy ručné práce DIY tvorba handmade podnikanie zviditeľňuj sa na sieťach buduj svoju značku na sieťach

Ak nie si vidieť, nepredávaš. Možno sú aj pre Teba sociálne siete nutným zlom a tak zverejňuješ iba občas a väčšinou len foto Tvojich výrobkov.

Vynikni zo šedého priemeru bežný tvoriliek. Nauč sa ako si pomocou príspevkov na sieťach vybuduješ značku a nechaj algoritmus sietí pracovať vo svoj prospech.
Je to jednoduchšie než si myslíš.


Zdieľaš pravidelne svoju tvorbu na sieťach, tráviš čas v Canve a snažíš sa vytvárať zaujímavé posty, ktoré by Ti pomohli budovať Tvoju značku. Ľudia Ti síce Tvoje príspevky lajkujú, občas pridajú aj nejaký pekný komentár... no predaje sú z nich veľmi slabé.
Pripadá Ti, že na sociálnych sieťach strácaš čas s nulovými alebo príliš malými výsledkami.

Nevieš ako premeniť fanúšikov na zákazníkov a lajky na predaje.

A čo ak by stačilo zopár drobných úprav a Tvoje príspevky by Ti ľudia nielen komentovali, ale sami by ich zdieľali ďalej, pomáhali Ti šíriť Tvoju značku a privádzali zákazníkov?

Že Ti to znie ako science fiction?

Stačí pochopiť, v čom je sila úspešného príspevku a objaviť vzorec, vďaka ktorému sa dostaneš do povedomia a začneš konečne zarábať.

Kto pre teba vytvoril tento kurz?

Anna Harská sediaca na zemi, usmiata a popíjajúca kávu.

Som Anka, lektorka handmade podnikania.

Mám praktické skúsenosti s tvorbou, predajom aj podnikaním. V handmade odbore som viac ako 13 rokov.

Mojím poslaním je otvárať handmade podnikateľkám oči, aby začali svoju tvorbu vnímať inak a posunuli sa na úplne iný level.

Sama som začínala s nulovými znalosťami a o sociálnych sieťach som nevedela zhola nič. Vďaka know-how z rôznych kurzov a školení som začala aplikovať tieto informácie a zisťovať, čo funguje a čo nie. A úspech v podobe zvýšenia predajov sa čoskoro dostavil.

Teraz s Tebou zdieľam túto stratégiu, ktorá pomohla nielen mne ale aj ďalším handmade šikulkám, ktoré týmto kurzom prešli.

Kurz Buduj svoju značku je pre Teba, ak chceš:

 • prestať strácať čas a začať konečne svoje výrobky predávať na sociálnych sieťach
 • zvýšiť dosahy a interakcie Tvojich príspevkov a začať si priťahovať platiace publikum
 • zistiť kde si robila doteraz chyby a prečo Ti ľudia na príspevky nereagovali vôbec alebo len málo
 • pretaviť likes a komenty na peniaze
 • vedieť ako písať kvalitné príspevky, ktoré budú ľudia radi čítať a zdieľať ďalej
 • objaviť silu grafiky v bezplatnom grafickom editore Canva a tvoriť príspevky ako profík bez toho, aby si musela tráviť hodiny v Canve

Chceš vedieť ako to v kurze vyzerá?
Nahliadni do zákulisia

celú stratégiu som postavila na 3 pilieroch, ktoré Ti pomôžu s budovaním Tvojej handmade značky na sieťach

 1. Kontinuálne privádzať nových sledujúcich  
 2. Budovať nadšenie v Tvoju značku
 3. Premenieňať svojich fanúšikov na nadšených zákazníkov

Sama viem, aké je to otvoriť si FB stránky a premýšľať, aký príspevok vytvoriť. Aký obrázok či grafiku vytvoriť. Tvoj čas je vzácny. Venuj ho tomu, čo Ťa skutočne baví a činnosti, ktoré potrebuješ pre svoje zviditeľnenie zautomatizuj. Ukážem Ti ako. 

Bez toho, aby si dávala o sebe vedieť, nevybuduješ značku a nebudeš využívať Tvoj predajný potenciál naplno. A je to logické. Ľudia sú dnes prehltení informáciami, nemajú čas a keď by chceli kúpiť výrobok, ktorý vyrábaš aj Ty, už si nevybavia, kde ho videli. Preto je treba "byť vidieť". Byť na očiach. A to zaujímavou a profesionálnou formou hodnou Tvojej značky

Zaujmi nových sledujúcich, buduj svoju jedinečnú značku a predávaj ako značka. Nepotrebuješ k tomu ani drahého dizajnéra ani tráviť hodiny prípravou tých správnych príspevkov.  V kurze získaš podrobný návod na 3 okruhy príspevkov a dizajnové šablóny, ktoré potrebuje každá hand-made podnikateľka, ktorá chce budovať svoju značku na sieťach a premeniť svojich sledujúcich na platiacich zákazníkov.

V tejto stratégii 3 pilierov budovania značky na sociálnych sieťach Ti dám do ruky nástroj, pomocou ktorého to zvládneš aj Ty, hoci o sebe tvrdíš, že nie si technický typ.

Anna Harská sediaca na zemi, usmiata a popíjajúca kávu.
 • Ukážem Ti "otvorené karty" a pozdieľam s Tebou všetko, čo pomohlo mne, čo mi denne privádza nových sledujúcich a čo stojí za mojím podnikateľským úspechom v online svete. 
 • Už nebudeš musieť premýšľať nad tým, čo zasa dať na siete, či Tvoj príspevok zaujme a či to nebude len strata času. 
 • Odteraz budeš schopná mať príspevky na siete naplánované na týždne dopredu, v tom správnom mixe a dokonca budú Tvoji sledujúci Tvoje príspevky zdieľať za Teba!

 Buduj svoju značku na sieťach  
150 eur


Kurz je pripravený v členskej sekcii a máš okamžitý prístup ku všetkým videám. Výhodou je, že sa k nemu môžeš kedykoľvekopakovane vracať.
Kúpou kurzu získavaš automaticky aj jeho prípadné aktualizované a rozšírené verzie. 

A čo o kurze hovoria jeho absolventky?

Jana Hudák Koláčna

JK Šperk
Za mňa kurz super investícia a určite pomôže. Nemala som čas prejsť si to celé, keďže mam doma mladšieho syna chorého, ale už len z toho mála, čo som tam pozerala, tak som dostala iný pohľad a postupne si začnem uvedomovať, kde robím chyby a napravovať to. Za mňa to máš veľmi pekne spracované a dobre vysvetlené.

Sára Ivana

Baked with love from Sara
Kurz Buduj svoju značku na sieťach bol môj prvý kurz, ktorý som si od Anky kúpila. 😊❤️ Bola som nesmierne vďačná, že som si kurz mohla dovoliť, a začať sa učiť niečo nové, niečo čo je dôležité pri začatí podnikania. Nemala som žiadne poznanie, čo vôbec znamená budovať svoju značku, prečo je to dôležité, a ani čo všetko za tým je. Anka v tomto kurze veľmi jasne a zrozumiteľne vysvetľuje prečo pracovať na budovaní značky a ako na to, tiež čomu je dobré sa vyhnúť. Dozvedela som sa, čo sú vlastne tie 3 piliere pri budovaní značky, a ako postupovať pri tvorbe príspevkov tak, aby mali taký efekt ako v našej tvorbe potrebujeme, aby sme nepracovali iba ťažko ale hlavne efektívne 👍. Kurz určite odporúčam, ak sa niekto chce posunúť ďalej vo svojej tvorbe.

Kvetoslava Beladičová

Keťa design
Ahoj Anka, nestihla som Ti napísať referenciu do skupiny tak píšem aspoň takto. Tvoj kurz Buduj svoju značku na sietach bol pre mňa ako malý zázrak dozvedela som a naučila sa veľa nového. Uvedomenie: Po kurze už viem načo sa používajú hastagy ( vždy som sa divila načo to tam dávajú ). Čo je to Meta Business Suite a ako mi uľahči prácu. No jedno veľké Wau. Ďakujem za veľa informácii, ešte ich spracovávam a určite ich budem využívať.

Blažka Klanyiová Odalošová

Anička tento kurz je tak nadupaný 👏😀 ešte raz ďakujem za tieto bohate informácie 👌👌.Moje uvedomenie napr.PRED kurzom - načo mne bude biznis suite!?, alebo Čo sú to tie hastagy!??? Uvedomenie PO kurze - využijem každú jednu lekciu, pretože sa chcem zviditeľňovať💃💃A dalsie uvedomenie - APLIKOVAŤ to všetko v praxi!!! A nájsť si ten čas a systém 🙏pri dieťati 👣😀 Ďakujem a teším sa na rozšírenie kurzu o príbehy a reelsy.🤗 Kurz určite odporúčam, ak sa niekto chce posunúť ďalej vo svojej tvorbe.

Ivana Koczková

kreatívna žabka Ivka
Tento kurz pre budovanie značky mi veľmi pomohli upratať vzhľad i návštevnosť mojej stránky To, čo som si myslela že tam vôbec nepatrí, tak teraz naopak s radosťou dávam do príspevkov. Nepíšem ich však tak ako sa vyspim. Naučila som sa už príspevky plánovať, správne namiešať a moje veľké AHA bolo pri časti ako má príspevok vyzerať. Sú to drobnosti, ktoré však môj biznis dostali na vyššiu úroveň. Vyššia sledovanosť, komentáre, objednávky... Anka ďakujem 🙏 za všetky tie skvelé informácie a cenné rady.

Erika Chmelíková

Exclusive ERNIKA
Kurz buduj svoju značku na sieťach som sa rozhodla absolvovať lebo som sa cítila stratená kde čo ako mám robiť. Tento kurz je pre mňa plný uvedomení kde robím chyby a nových poznatkov, návodov, spoznanie 3 pilierov budovanie značky , že woow o tom som ani netušila že niečo také existuje, tvorenie v grafickom programe so šablónami, ktoré dostaneš ku kurzu že pecka aj s návodmi ako písať svoje prispevky takto jasne zrozumiteľne vysvetlený je kurz ktorý pochopí naozaj aj začiatočník a dá veľa aj tým, ktorí už niečo poznajú. Som vďačná že som sa do tohto kurzu dala . Za mňa veľké ďakujem Anka🙏 za úžasný program. Tento kurz je pre mňa veľmi cenný a wooow , odporúčam naozaj každému kto sa chce posunúť ďalej. Ide sa aplikovať teším sa na moje nové ja na sociálnych sieťach.

Zuzana Polcková

Zuzkina dielňa
Absolvovala som kurz "buduj svoju značku na sociálnych sieťach" a odporúčam ho všetkými 10timi. Krásne vysvetlena teória s množstvom praktických príkladov. Veľmi podrobne vysvetlené technické veci, ku ktorým sa môžem navyše vrátiť. Zlepšili sa mi dosahy príspevkov a mám pocit, že ich tvorím s väčšou ľahkosťou. Navyše Anka a jej "nákazlivá" osobnosť a prístup Vám dodajú chuť ísť do toho naplno 🙂

Rastúcu viditeľnosť na sieťach môžeš mať o pár dní aj Ty

Buduj svoju značku na sieťach Handmade podnikanie
Buduj svoju značku na sieťach Handmade podnikanie
Buduj svoju značku na sieťach referencia spokojnej zákazníčky
Buduj svoju značku na sieťach referencia spokojnej zákazníčky

Čo je obsahom kurzu
Buduj svoju značku na sieťAch?

hlavná ČASŤ: stratégia, štruktúra a plánovanie

 • stratégia 3 pilierov a ako ju využiť pre budovanie značky
 • príspevky podľa 3 pilierov prakticky
 • štruktúra príspevkov, ktorá zaujme
 • hashtagová stratégia
 • plánovanie a recyklovanie príspevkov
 • 50 plne editovateľných šablón v Canve
Program 3 piliere pre budovanie značky

Bonusová ČASŤ: práca s grafikou (v canve)

 • základy v Canve (aj pre úplných začiatočníkov)
 • súprava pre značku v Canve
 • šablóna pre vizuál Tvojej značky
 • práca s editovateľnými šablónami
 • fígle v Canve

Príspevky pre budovanie značky

Nauč sa vytvárať správny mix príspevkov bez toho, aby si musela tráviť hodiny premýšľaním nad tým, čo vytvoriť.

Zaujmi na prvý pohľad

Zaujmi svojich sledujúcich jedinečným profilom Tvojej značky aj grafikou (...hoci práve teraz máš pocit, že to nezvládaš a že nie si technický typ).

Profesionálny dizajn

Zvýš povedomie o svojej značke vďaka profesionálnym predlohám, ktoré si budeš vedieť sama upraviť. Už nikdy nebudeš mať pocit, že si amatér!

Recykluj a šetri čas

Využívaj už raz vytvorené zakaždým iným spôsobom a vytvor si systém, vďaka ktorému budeš vedieť dávať o sebe konzistentne.

Ukáž silu svojej značky

Prebuď svoje sebavedomie a ukáž svojim sledujúcim silu svojej značky! A to bez toho, aby si čakala na to, až budeš raz lepšia (…Si skvelá už teraz, ver mi).

Daj o sebe vedieť

Zazdieľaj do celého sveta Tvoje unikátne posolstvo, ktoré si zaslúži byť vidieť. A to bez toho, aby si strácala vzácny čas.

Otázky a odpovede ku kurzu

Kedy kurz začína / kedy sa môžem do kurzu pridať?

Kurz  je pripravený v členskej sekcii, po spárovaní platby Ti do Tvojej mailovej schránky prídu prístupové údaje a všetky lekcie máš  ihneď k dispozícií.

Ako kurz  prebieha? 

Hlavná časť má 7 lekcií, ktoré obsahujú stratégiu pre budovanie Tvojej značky. Je v nej vysvetlený konkrétny postup aké príspevky vytvárať, aby Ti pomáhali budovať Tvoju značku a privádzali nových zákazníkov. Naučíš sa, ako ich plánovať a recyklovať. Okrem toho na Ťa čaká  70+ vzorových editovateľných šablón, ktoré Ti uľahčia grafickú časť príspevkov. 

Bonusová  časť obsahuje 6 doplnkových lekcií (základy práce s Canvou pre úplných začiatočníkov aj pre pokročilejších). Naučíš sa vytvárať profi grafiku Tvojich príspevkov a to doslova na pár kliknutí. K dispozícií máš 6 video-lekcií pre prácu s grafickým editorom Canva, kde sa naučíš všetko potrebné pre vytvorenie pútavej grafiky Tvojich príspevkov, vrátane plne editovateľných šablón ihneď na stiahnutie.

Stačí si pustiť jednotlivé lekcie v hlavnej časti a pripraviť si podľa nich textový  obsah a následne pripraviť grafiku podľa návodov v bonusovej časti. 

Čo ak budem mať otázky ku kurzu?  

Tento kurz  je koncipovaný  tak, aby si všetky lekcie zvládla bez externej pomoci. Ak budeš mať otázky, jednoducho mi môžeš napísať na môj mail: anka@annaharska.sk

Potrebujem nejaké špeciálne vybavenie?

Potrebuješ si založiť účet v grafickom editore Canva (ak ho ešte nemáš). Tento grafický editor je zDARma, ponúka však aj platenú PRO verziu. V kurze Ti ukážem ako môžeš pracovať s platenou a aj neplatenou verziou tohto grafického editora. Žiadne ďalšie aplikácie ani vybavenie nie sú potrebné.

V bonusovej časti nájdeš aj postup pre úplných začiatočníkov, od založenia účtu, po orientáciu sa v prostredí. Canva je veľmi intuitívna, už po pár kontaktoch s ňou získaš prax a budeš sa v nej rýchlo orientovať. Verím, že si ju doslova zamiluješ tak ako ja a mnohé ďalšie handmade podnikateľky, ktoré si už svoj život nevedia bez tohto pomocníka predstaviť :-). 

Je zvládnutie grafického editora náročné?

V bonusovej časti kurzu nájdeš doplnkovú lekciu aj pre úplných začiatočníkov, ktorí s Canvou doteraz nepracovali. Užívateľské prostredie je veľmi priateľské a intuitívne, pomocou videí a praxou sa veľmi rýchlo zorientuješ a začneš si užívať výhody tohto skvelého pomocníka pri vytváraní profesionálne vyzerajúcej a pútavej grafiky doslova na pár kliknutí. 

Ako dlho budem mať prístup k lekciám a materiálom v kurze?

Doživotne. Vrátane ich budúcich doplnení a aktualizácií. Chcem, aby sa žienky v mojich kurzoch cítili dobre, nejde mi o jednorazovú záležitosť.

Máš ďalšie otázky ku kurzu, na ktoré si tu nenašla odpoveď?

Jednoducho mi napíš na môj mail: anka@annaharska.sk a ja Ti na ne odpoviem 🙂