Buduj svoju značku na sieťach Nauč sa tvoriť príspevky, ktoré predávajú Tvoje handmade výrobky

Buduj svoju značku na sieťach - program, v ktorom sa naučíš ako byť vidieť na sieťach, privádzať nových sledujúcich a meniť ich na zákazníkov.  Prestaň brať siete ako nutné zlo a objav ako využiť ich silu pre predaj Tvojich handmade výrobkov.

Tipnem si, že si to ty:

 • Siete nemáš rada a často si hovoríš, že by si mala konečne niečo opäť zverejniť ale podvedome hľadáš dôvod ako sa tomu vyhnúť, lebo Ťa to nebaví a žerie čas.
 • Čítaš pochvalné komentáre "máte zlaté ručičky" alebo "je to nádherná tvorba" no predaje tomu nezodpovedajú.
 • Máš pocit, že handmade dnes predáva každý a za lacno a nevieš v ktorej predajnej skupine predávať a ako zaujať.
 • Počula si už o kľúčových slovách, hashtagoch, zaujímavých nadpisoch a algoritme, ale cítiš, že je to pre Teba skôr veľká neznáma a nikto Ti vlastne neukázal, ako ich účinne používať v praxi.
 • Snažíš sa aplikovať informácie o sieťach zadarmo, ale máš pocit, že je to strata času s chabými výsledkami.

A čo keby si to mala takto: 

 • Presne by si vedela aké typy príspevkov tvoriť aby si získavala nových sledujúcich a menila ich na nadšených zákazníkov?
 • Mala by si nielen kopec nápadov na príspevky, ktoré by si spravila behom pár minút, ale aj reakcie Tvojich sledujúcich?
 • Vedela by si ako v Tvojich príspevkoch zaujať zákazníka, aby vnímal hodnotu Tvojej tvoby a nakúpil aj za vyššie čiastky než má Tvoja konkurencia?
 • Prácu so sieťami by si si užívala a Tvoji sledujúci by Ti pomáhali šíriť Tvoju značku do sveta?

Kto som a prečo som tento program vytvorila? 

Anna Harská Handmade podnikanie Handmade biznis ručné práce tvorca handmade tvorba

Som Anka, mentorka handmade podnikateliek. Žien, ktoré chcú svoju tvorbu predávať najmä na sociálnych sieťach. 

Sama som si prešla cestou predaja handmade offline aj online, absolvovala som aj rôzne kurzy a školenia, ale zistila som, že veľa informácií je buď povrchných alebo nefungujú pre predaj handmade

Nikdy som sa nestotožnila s navolávaním studených kontaktov a predajom cez hlasovky a správy. Cítila som, že sa to musí dať aj inak... 

Teraz s Tebou zdieľam stratégiu, ktorá pomohla nielen mne ale aj ďalším handmade šikulkám predávať ich handmade výrobky na sociálnych sieťach.

program Buduj svoju značku na sieťach:

 • skupinový program, na ktorom sa naučíš ako byť vidieť na sieťach, privádzať nových sledujúcich, budovať s nimi vzťah a meniť ich na zákazníkov .
 • nie je len "nejaký ďalší kurz". Po jeho skončení budeš presne vedieť aké typy príspevkov (a prečo) tvoriť, aby mali "iskru", neoberali Ťa o čas, ale efektívne budovali Tvoju značku.
 • je uložený v členskej sekcii, kde na Teba čakajú 4 nadupané moduly vrátane pracovných listovšablón s praktickými ukážkami príspevkov. Program máš trvale k dispozícií, vrátane jeho budúcich aktualizácií. 
 • v ktorom nie si na progres sama. V programe je zahrnutý aj prístup na 2 mesiace do súkromnej fB skupiny, kde dostaneš spätnú väzbu a aktívnu podporu na Tvojej ceste. 

Program je postavený na obsahovej stratégií pre každú fázu cesty Tvojho zákazníka a využívaní nástrojov na podporu algoritmu.

 • obsahová stratégia, ktorá buduje značku
  Pochopíš ako tvoriť príspevky pre každú fázu cesty Tvojho zákazníka. Už žiadne náhodné príspevky, ale konkrétna obsahová stratégia, ktorá privádza nových sledujúcich, buduje Tvoju značku (prečo nakúpiť u Teba a nie u lacnejšiej konkurencie) a predáva.
 • texty, ktoré majú iskru
  Naučíš sa tvoriť príspevky, ktoré Tvojich sledujúcich zaujmú. Už žiadne premýšľanie "čo zasa dať na tie siete" alebo nudné príspevky na štýl "voľné k odberu, vyrobila som, bude sa páčiť", ale príspevky, na ktoré sa budú Tvoji sledujúci skutočne tešiť.
 • Nástroje, ktoré podporia algoritmus
  Ukážem Ti ako efektívne využívať nástroje (technické aj strategické) ktoré podporia algoritmus, aby sa Tvoje príspevky zobrazovali novým sledujúcim a pomáhali tak šíriť Tvoju značku.
 • Efektívne, konzistentne a "na pohodu"
  Objavíš ako tvoriť obsah na siete pravidelne a pritom efektívne. Naučím Ťa ako príspevky nielen tvoriť ale aj recyklovať a plánovať v súlade s cestou Tvojho zákazníka. Zistíš, že obsah sa dá tvoriť s ľahkosťou a radosťou.

referencia klientky 

"Zlepšili sa mi dosahy a mám pocit, že príspevky tvorím s väčšou ľahkosťou". 

Zuzana Polcková

Zuzkina dielňa
Absolvovala som kurz "buduj svoju značku na sociálnych sieťach" a odporúčam ho všetkými 10timi. Krásne vysvetlena teória s množstvom praktických príkladov. Veľmi podrobne vysvetlené technické veci, ku ktorým sa môžem navyše vrátiť. Zlepšili sa mi dosahy príspevkov a mám pocit, že ich tvorím s väčšou ľahkosťou. Navyše Anka a jej "nákazlivá" osobnosť a prístup Vám dodajú chuť ísť do toho naplno 🙂

čo všetko nájdeš v programe
buduj svoju značku na sieťach?

Anna Harská sediaca na zemi, usmiata a popíjajúca kávu.
 • 4 nadupané moduly
  v ktorých sa dozvieš ako tvoriť príspevky, ktoré zaujmú, budujú značku a predávajú (stratégia + technikálie)
 • podporná fB skupina
  na 2 mesiace. Interakcie s ostatnými členmi programu a feedback na Tvoje príspevky
 • živé online stretnutia každých 14 dní
  na ktorých sa môžeš spýtať na to, čo konkrétne potrebuješ
 • praktické materiály
  pracovné listy, vzorové šablóny a video-tutoriály pre okamžitú aplikáciu do praxe
 • bonusový modul
  video-tutoriál ako pracovať s Canvou a 50+ editovateľných šablón na príspevky

referencia klientky 

"Pred kurzom som ani nevedela, čo sú hashtagy. Po kurze - využijem každú jednu lekciu pre svoje zviditeľňovanie sa".

Blažka Klanyiová Odalošová

Anička tento kurz je tak nadupaný 👏😀 ešte raz ďakujem za tieto bohaté informácie 👌👌.Moje uvedomenie napr. PRED kurzom - načo mne bude biznis suite!?, alebo Čo sú to tie hastagy!??? Uvedomenie PO kurze - využijem každú jednu lekciu, pretože sa chcem zviditeľňovať💃💃A dalsie uvedomenie - APLIKOVAŤ to všetko v praxi!!! A nájsť si ten čas a systém 🙏pri dieťati 👣😀 Ďakujem a teším sa na rozšírenie kurzu o príbehy a reelsy.🤗 Kurz určite odporúčam, ak sa niekto chce posunúť ďalej vo svojej tvorbe.

referencia klientky 

"Vyššia sledovanosť, komentáre aj objednávky"

Ivana Koczková

kreatívna žabka Ivka
Tento kurz pre budovanie značky mi veľmi pomohli upratať vzhľad i návštevnosť mojej stránky To, čo som si myslela že tam vôbec nepatrí, tak teraz naopak s radosťou dávam do príspevkov. Nepíšem ich však tak ako sa vyspim. Naučila som sa už príspevky plánovať, správne namiešať a moje veľké AHA bolo pri časti ako má príspevok vyzerať. Sú to drobnosti, ktoré však môj biznis dostali na vyššiu úroveň. Vyššia sledovanosť, komentáre, objednávky... Anka ďakujem 🙏 za všetky tie skvelé informácie a cenné rady.

referencia klientky 

"Tvoj kurz bol pre mňa ako malý zázrak"

Kvetoslava Beladičová

Keťa design
Tvoj kurz Buduj svoju značku na sietach bol pre mňa ako malý zázrak dozvedela som a naučila sa veľa nového. Uvedomenie: Po kurze už viem načo sa používajú hastagy ( vždy som sa divila načo to tam dávajú ). Čo je to Meta Business Suite a ako mi uľahčí prácu. No jedno veľké Wau. Ďakujem za veľa informácii, ešte ich spracovávam a určite ich budem využívať.

 cena programu

 299,- eur

pri platbe naraz

alebo

 2  x  165,- eur

pri platbe na 2 splátky


Program je pripravený v členskej sekcii a máš okamžitý prístup ku všetkým videám. Výhodou je, že sa k nemu môžeš kedykoľvekopakovane vracať.
Kúpou programu získavaš automaticky aj jeho aktualizované verzie. 

 čo o programe hovoria jeho absolventky?

Buduj svoju značku na sieťach Handmade podnikanie
Buduj svoju značku na sieťach Handmade podnikanie
Buduj svoju značku na sieťach referencia spokojnej zákazníčky
Buduj svoju značku na sieťach referencia spokojnej zákazníčky

možno teraz premýšľaš nad tým, že...

...ale Anka, veď keď svoj produkt pekne nafotím, tak zákazník vidí, ako vyzerá a buď ho zaujme alebo nie. A už som bola aj v programoch, ktoré mi ukázali ako pracovať so sieťami.  

Moja odpoveď:
Dnes je iná doba než pred pár rokmi, kedy stačilo vyrobiť niečo pekné, zavesiť to na sieť a predávalo sa to tak nejako "samé". Ty sa potrebuješ naučiť ako sa na sociálnych sieťach zviditeľňovať, aby si privádzala nových sledujúcich, s ktorými buduješ vzťah (aby vedeli prečo nakúpiť od Teba a nie od Tvojej konkurencie) a predávala im. Potrebuješ vedieť ako zaujať a vyniknúť medzi množstvom podobných tvorcov, ktorých je dnes na sieťach veľa.

Tak ako povedala aj moja skvelá klientka Zuzka: "neľutujem jediné euro, ktoré som investovala do Ankiných programov. Nielenže sa mi investícia vždy niekoľkonásobne vrátila ale viem, čo mám robiť, aby som predávala. A s ľahkosťou."

Čo dostaneš k programu navyše?

 • členstvo v podpornej fb skupine
  na 2 mesiace, kde môžeš interagovať s ostatnými účastníkmi programu + pri objednaní programu do 15. apríla 2024 možnosť zapojiť sa do špeciálnej obsahovej výzvy s mojou osobnou spätnou väzbou na Tvoje príspevky
 • živé online stretnutia každých 14 dní
  na ktorých sa môžeš spýtať to, na čo potrebuješ
 • 5 vzorových šablón
  na 5 druhov príspevkov, ktoré potrebuješ zdieľať na ceste zákazníka
 • video-tutoriál ako na canvu
  pre začiatočníkov ale aj pokročilejších užívateľov
 • grafické šablóny pre tvoje príspevky
  50+ editovateľných šablóny v Canve, ktoré dodajú Tvojim príspevkom profesionálny vzhľad a ušetria čas

referencia klientky 

"Dozvedela som sa ako postupovať pri tvorbe príspevkov, aby mali taký efekt, ako v našej tvorbe potrebujeme" 

Sára Ivana

Baked with love from Sara
Kurz Buduj svoju značku na sieťach bol môj prvý kurz, ktorý som si od Anky kúpila. 😊❤️ Bola som nesmierne vďačná, že som si kurz mohla dovoliť, a začať sa učiť niečo nové, niečo čo je dôležité pri začatí podnikania. Nemala som žiadne poznanie, čo vôbec znamená budovať svoju značku, prečo je to dôležité, a ani čo všetko za tým je. Anka v tomto kurze veľmi jasne a zrozumiteľne vysvetľuje prečo pracovať na budovaní značky a ako na to, tiež čomu je dobré sa vyhnúť. Dozvedela som sa, čo sú vlastne tie 3 piliere pri budovaní značky, a ako postupovať pri tvorbe príspevkov tak, aby mali taký efekt ako v našej tvorbe potrebujeme, aby sme nepracovali iba ťažko ale hlavne efektívne 👍. Kurz určite odporúčam, ak sa niekto chce posunúť ďalej vo svojej tvorbe.

referencia klientky 

"Už len z toho mála čo som si pozerala som dostala iný pohľad a začínam si uvedomovať, kde robím chyby..." 

Jana Hudák Koláčna

JK Šperk
Za mňa kurz super investícia a určite pomôže. Nemala som ešte čas prejsť si to celé, ale už len z toho mála, čo som tam pozerala, tak som dostala iný pohľad a postupne si začnem uvedomovať, kde robím chyby a napravovať to. Za mňa to máš veľmi pekne spracované a dobre vysvetlené.

Predstav si, že...

 • už nikdy viac nebudeš premýšľať "čo zasa dať na tie siete" alebo "už som dlho nič nezdieľala" ale že budeš presne vedieť ČO máš na siete dávať a budeš sa na tvorbu príspevkov tešiť
 • budeš vedieť ako rýchlo vytvoriť príspevky(!), ktoré majú "šťavu" a Tvoji sledujúci sa nielen tešia, čo nového zazdieľaš, ale lajkujú, komentujú a nakupujú 
 • máš zo seba dobrý pocit, cítiš sa ako značka o ktorej ľudia vedia a zdieľajú ju ďalej   
 • tráviš menej času na sieťach a pritom máš vyššie tržby z predajov 

Otázky a odpovede k programu

Kedy program začína / kedy sa môžem do programu pridať?

Program  je pripravený v členskej sekcii, po spárovaní platby Ti do Tvojej mailovej schránky prídu prístupové údaje a všetky lekcie máš  ihneď k dispozícií.

Ako program  prebieha? 

Hlavná časť má 3 moduly (celkovo 17 lekcií), ktoré obsahujú stratégiu pre budovanie Tvojej značky. Sú v nich vysvetlené strategické aj technické postupy ako tvoriť, plánovať a recyklovať príspevky a využívať nástroje na podporu algoritmu.

Bonusová časť obsahuje 6 doplnkových lekcií (základy práce s Canvou pre úplných začiatočníkov aj pre pokročilejších). Naučíš sa vytvárať profi grafiku Tvojich príspevkov a to doslova na pár kliknutí. K dispozícií máš 6 video-lekcií pre prácu s grafickým editorom Canva, kde sa naučíš všetko potrebné pre vytvorenie pútavej grafiky Tvojich príspevkov, vrátane viac ako 50 plne editovateľných šablón ihneď na stiahnutie.

Čo ak budem mať otázky k lekciám v programe?  

K tomuto programu získavaš 2-ojmesačné členstvo v súkromnej fB skupine, kde môžeš interagovať s ostatnými účastníkmi programu, každých 14 dní prebieha živé online stretnutie, na ktorom sa môžeš spýtať na to, čo potrebuješ. 

Potrebujem nejaké špeciálne vybavenie?

Potrebuješ si založiť účet v grafickom editore Canva (ak ho ešte nemáš). Tento grafický editor je zDARma, ponúka však aj platenú PRO verziu. V tomto programe Ti ukážem ako môžeš pracovať s platenou a aj neplatenou verziou tohto grafického editora. Žiadne ďalšie aplikácie ani vybavenie nie sú potrebné.

V bonusovej časti nájdeš aj postup pre úplných začiatočníkov, od založenia účtu, po orientáciu sa v prostredí. Canva je veľmi intuitívna, už po pár kontaktoch s ňou získaš prax a budeš sa v nej rýchlo orientovať. Verím, že si ju doslova zamiluješ tak ako ja a mnohé ďalšie handmade podnikateľky, ktoré si už svoj život nevedia bez tohto pomocníka predstaviť :-). 

Je zvládnutie grafického editora náročné?

V bonusovej časti kurzu nájdeš doplnkovú lekciu aj pre úplných začiatočníkov, ktorí s Canvou doteraz nepracovali. Užívateľské prostredie je veľmi priateľské a intuitívne, pomocou videí a praxou sa veľmi rýchlo zorientuješ a začneš si užívať výhody tohto skvelého pomocníka pri vytváraní profesionálne vyzerajúcej a pútavej grafiky doslova na pár kliknutí. 

Ako dlho budem mať prístup k lekciám a materiálom v programe?

Doživotne. Vrátane ich budúcich doplnení a aktualizácií. Chcem, aby sa handmade podnikateľky cítili v mojich programoch dobre, nejde mi o jednorazovú záležitosť.

Máš ďalšie otázky k programu, na ktoré si tu nenašla odpoveď?

Jednoducho mi napíš na môj mail: anka@annaharska.sk a ja Ti na ne odpoviem 🙂