Ochutnaj handmade podnikanie

Máš zamestnanie, ktoré Ťa skutočne baví a napĺňa? Alebo pracuješ len aby si zarobila na to najnutnejšie? Máš svoju záľubu, pri ktorej zabúdaš na čas a vedela by si ju robiť celý deň.
Možno si ňou popri práci privyrábaš?

ZATIAĽ.

Pretože teraz si môžeš vyskúšať, ako chutí hand-made podnikanie. Čo sa začne diať, keď sa rozhodneš živiť sa svojím koníčkom. Tvoj milovaný koníček sa môže stať tvojim hlavným zdrojom príjmu, skôr ako si dokážeš predstaviť. Si na správnom mieste.

 7-dňový kurz OCHUTNAJ HAND-MADE PODNIKANIE

 • ujasníš si svoje poslanie a cieľ, čo chceš svojou tvorbou skutočne dosiahnuť
 • objavíš svoje unikum a to, čím sa odlišuješ od podobných handmade tvoriliek
 • nájdeš svojho ideálneho zákazníka, ktorý bude u Teba rád a opakovane nakupovať
 • naučíš sa ako pracovať s cenotvorbou a cashflow a predávať hodnotou
 • zistíš ako sa zviditeľňovať a budovať svoju značku
 • začneš meniť vnímanie z hobby tvorilky na podnikateľku
 • pochopíš, prečo náhodné predaje nefungujú a naučíš sa svoje tržby plánovať

 o čom tento kurz nie je

 • ako viesť účtovníctvo a ktorú formu podnikania vybrať
 • daňové a iné právne náležitosti spojené s podnikaním

Za 7 dní dostaneš veľmi praktické náhľady na tie najdôležitejšie oblasti v handmade podnikaní. Zistíš, čo si mala zle nastavené. Odhalíš, aké názory a klišé Ťa brzdili na Tvojej ceste za úspechom. Lebo práve to je prvý krok na ceste za úspešnými predajmi.

Dozvieš sa všetko potrebné k tomu, čo potrebuješ nastaviť vo svojich hand-made predajoch. Garantujem Ti, že po skončení tohto kurzu sa úplne zmení Tvoj pohľad na Tvoju tvorbu a predaje.

Kurz je už teraz pripravený v členskej sekcii a môžeš doň ihneď nastúpiť.  Jednotlivé lekcie absolvuješ  vtedy, keď budeš mať čas a môžeš sa k nim vracať opakovne.  


Čo o kurze hovoria jeho absolventky?

Ďakujem, ďakujem, ďakujem za tento kurz, veľmi veľa mi dal, hoci je to len ochutnávka... Veľa aha momentov. Uvedomila som si to, kým nechcem byť, ako si správne stanoviť cenu, kam sa pozerať, na čo nezabudnúť a hlavne plánovať. To je činnosť, ktorá sa mi zatiaľ nedarí popri troch deťoch. Môj sen, vízia dostala kurzom výraznejšie kontúry. Ďakujem. Teším sa už teraz na ďalší kurz, ktorý som si zakúpila : Ako mať viac platiacich zákazníkov, verím že po ňom budem opäť bližšie k cieľu.
Ivana KoczkováKreatívna žabka Ivka
Chcela by som sa poďakovať lektorke Anke za jej kurz Ochutnaj Hand-made podnikanie. Podľa mňa je to pre všetky tvorilky, ktoré chcú podnikať ale aj tie čo nechcú. Každá si tam nájde niečo čo jej pomôže a ukáže nejakú cestičku. Ďakujem 👏.
Marika Lašákovášperky z korálikov


Náhody neexistujú a Ty si jednou zo šikovných handmade tvoriliek, ktorej okolie hovorí, že máš krásne výrobky a mohla by si sa predajom svojich hand-made výrobkov aj živiť. Ale Ty zatiaľ nemáš veľké skúsenosti s predajom

Pravdepodobne netušíš, že samotnému predajnému procesu predchádza ešte jedna veľmi dôležitá fáza, a to budovanie svojej značky a dôvery so zákazníkom.

Blúdiš, skúšaš rôzne triky, či sleduješ ako to robia iní, pretože túžiš svoje výrobky ponúknuť tým správnym
zákazníkom, ale nevieš kde ich nájsť a ako ich osloviť. Aj keď občas niečo predáš, ani zďaleka to nespĺňa Tvoje predstavy.

Presne tak ako ručná výroba, aj proces podnikania  je zložený z postupnosti jednotlivých krokov. Prestav si to celé ako puzzle. Veľa malých dielikov, avšak každý má svoj význam. A keď chýba jeden, nie je obraz dokonalý. 

A tak ako si sa aj Ty v Tvojich začiatkoch tvorby učila spraviť čo najlepší výrobok a postupne zdokonaľovala svoje schopnosti, tak isto sa vieš naučiť predávať. Keď sa chceš zlepšiť v tom čo robíš, sleduješ videá, či ideš na nejaký workshop. A presne tak je to aj s predajom. Dá sa naučiť. Takže asi nebude náhoda, že teraz čítaš tieto riadky a premýšľaš nad kurzom...

Až pochopíš, že ÚSPECH je systém jednotlivých prepracovaných krokov, príde AHA moment a rozhodnutie začať na sebe pracovať. Pretože dokiaľ tento systém nepochopíš, stráviš veľa času skúšaním, namiesto toho, aby si začala konečne zarábať.

Hodnota celého kurzu za tržnú cenu by bola 299 eur. 

Ale pretože veľmi dobre viem aké je to nepredávať a nemať peniaze,
chcem Ťa podporiť a tento kurz môžeš teraz získať len za

299 99 eur


otázky, ktoré si žienky kladú pred kurzom

 • Čo sa za týždeň naučím? Nie je to príliš krátka doba?

Je aj nie je. Ak si nikdy neabsolvovala kurz ako predávať svoje handmade výrobky, tu sa dozvieš informácie, ktoré keď aplikuješ v praxi,  prinesú svoje ovocie. U niekoho sú výsledky v podobe zvýšených predajov hneď, u niekoho prídu časom.

A zároveň je tento kurz akousi ochutnávkou z veľkého dvojmesačného kurzu Ži svoj hand-made sen, vďaka ktorému sa posunieš na úplne iné čísla ako doteraz. (Absolventky tohto kurzu zarábajú v priemere 1.000 eur mesačne).

Týždeň je príliš krátka doba na to, aby si zmenila svoje tržby na vyššie čiastky mávnutím ruky. Ale poskytne Ti nadhľad na to, čo treba ponastavovať, aby si sa začala dostávať na vyššie príjmy ako doteraz.

 • Ako bude kurz prebiehať?

Po zaplatení faktúry a skontrolovaní platby Ti príde každý deň do mailu jedna video-lekcia. Kedy si lekciu prehráš a budeš s ňou pracovať, je na Tebe. Kurz nie je viazaný na konkrétny čas začiatku. Súčasťou sú aj pracovné listy, kde sú konkrétne postupy a úlohy ako doplnok k video-lekcii.

Bonus navyše: kúpou tohto kurzu získavaš automaticky bezplatný prístup aj k prípadným budúcim aktualizáciám a vylepšeniam kurzu.


Môžeš blúdiť, skúšať a sledovať, ako to robia úspešné handmade tvorilky. Ale, je to zdĺhavá cesta, ktorá nemusí viesť k želaným výsledkom. Ak nemáš svoju stratégiu a nastavené svoje "vstupné premenné", bude Ťa to stáť energiu a čas. A ako vieme, čas sú peniaze.  

TERAZ JE ČAS NA ROZHODNUTIE.
Nečakaj a vydaj sa na cestu za svojím handmade snom.