Čo hovoria moje klientky

REFERENCIE

Kurz Žijem svoj hand-made sen a kurz fotenia zmenili moje podnikanie. Dva roky som sa hrala so svojimi výrobkami, že si len prilepším tým, čo ma napĺňa a baví. Začala som sa na to pozerať inak a hneď prvý mesiac po kurze nestíham vyrábať a už teraz mám objednávok na ďalší mesiac, až mám zimomriavky, že všetko tak ozaj dokonalo funguje. Vďačím za to Anke a môžem napísať, že ozaj žijem svoj hand-made sen.
Lucia ValachovičováLucide (fusion jewellery)
Anička je žena, ktorá vo mňa verila aj vtedy, keď som ja netušila, čo dokážem. Už je to skoro rok dozadu, keď mi radila to, aby som otvorila kurzy. No ja som zaťato tvrdila, že to sa "nedá" to "nedokážem" No ukázalo sa, že keď nie sme ako kone s klapkami na očiach, zrazu uvidíme milión možností, ktoré sa v nás skrývajú. Anička, veľmi pekne ďakujem za ukázanie toho všetkého, čo dokážem a ukázanie iného pohľadu, ako som videla ja obrovské ďakujem.
Katarína DovcováDoNe Beads
Dokázala si nemožné a naučila si ma snívať. Zmenila si sivú myš, ktorá sa chcela schovávať a byť neviditeľná na vianočného škriatka posadnutého Vianocami, ktorý s tým otravuje každého :-). Zmenila si môj život od základov. Ďakujem ti za tvoje rady a snáď nikdy nekončiacu trpezlivosť.
Simona BelkováČarovné drobnôstky
Anička, zo srdca ďakujem. Si pre mňa veľká osobnosť s darom viesť ľudí, vždy s úsmevom, pozitívnym prístupom, vždy pripravená na každú lekciu... a ďakujem aj za to, že si ma do kurzu prijala.
Renáta Vavrdová - RemixModrotlačové kabelky s dušou
Chcem sa poďakovať Anke, že mi otvorila oči, vidieť svoju hodnotu a toho, čo tvorím a neskutočne ma posunula...
Darina BelianskaDekoračné bábiky
Ukázala si mi, že žiť svoj hand-made sen je možné a reálne. Vďaka Tebe som si uvedomila, že moja tvorba má svoju hodnotu a nemôže byť odovzdávaná za pár drobných. Máme v rukách dar a ten si treba vážiť.
Ivana CviklikovaKaikamahine
Anka, kurz Žijem svoj hand-made sen, ktorého som účastníkom patrí k najprepracovanejšiemu kurzu . Neskutočne ma baví. Výborné rady, odovzdávanie skúseností, má to šťavu a dynamiku. Zadané úlohy riešim s nasadením, páčia sa mi živé vstupy-tvoje prednášky. Naše spoločné piatky ,to sú motivujúce a inšpirujúce momenty. Kurz má hlavu a pätu. Ako Ty si veľmi dobrá lektorka máš to v sebe, to je dar. Smejú sa Ti oči a keď rozprávaš je to veľmi uveriteľné a autentické. Som bohovsky rada ,ze si ma oslovila a dala mi možnosť byt v tomto kurze.
Zdenka BakičováSoaps & Cosmetics
Keď som do tohto kurzu vstupovala, vyrábala som hand made šperky už 7 rokov a myslela som si, že toho už viem dosť. Že si možno len doplním pár drobností. Ako veľmi som sa mýlila 😉 Naučila som sa tu mnoho vecí od marketingu po fotenie. Ale najdôležitejšie je, že som "musela" klásť otázky sama sebe. A pozrieť sa pravde do očí. A keď sa mi nepáčilo, čo som zistila, pýtať sa, čo ďalej. Ako to spraviť inak, lepšie, efektívnejšie. V zodpovední týchto otázok mi kurz veľmi pomohol. A ja už teraz viem, že to boli fantasticky investované peniaze a že som sa pohla vpred míľovými krokmi. Ďakujem, že som mala tú možnosť a nemusela ešte dlhé roky všetko skúšať sama metódou pokus - omyl.
Janka Rybka KováčováSvet kameňov a zdravia
Buduj svoju značku na sieťach Refrencie Zuzka

Ivana Koczková

kreatívna žabka Ivka
Kurz pre budovanie značky mi veľmi pomohli upratať vzhľad i návštevnosť mojej stránky To, čo som si myslela že tam vôbec nepatrí, tak teraz naopak s radosťou dávam do príspevkov. Nepíšem ich však tak ako sa vyspim. Naučila som sa už príspevky plánovať, správne namiešať a moje veľké AHA bolo pri časti ako má príspevok vyzerať. Sú to drobnosti, ktoré však môj biznis dostali na vyššiu úroveň. Vyššia sledovanosť, komentáre, objednávky... Anka ďakujem 🙏 za všetky tie skvelé informácie a cenné rady.

Erika Chmelíková

Exclusive ERNIKA
Kurz buduj svoju značku na sieťach som sa rozhodla absolvovať lebo som sa cítila stratená kde čo ako mám robiť. Tento kurz je pre mňa plný uvedomení kde robím chyby a nových poznatkov, návodov, spoznanie 3 pilierov budovanie značky , že woow o tom som ani netušila že niečo také existuje, tvorenie v grafickom programe so šablónami, ktoré dostaneš ku kurzu že pecka aj s návodmi ako písať svoje prispevky takto jasne zrozumiteľne vysvetlený je kurz ktorý pochopí naozaj aj začiatočník a dá veľa aj tým, ktorí už niečo poznajú. Som vďačná že som sa do tohto kurzu dala . Za mňa veľké ďakujem Anka🙏 za úžasný program. Tento kurz je pre mňa veľmi cenný a wooow , odporúčam naozaj každému kto sa chce posunúť ďalej. Ide sa aplikovať teším sa na moje nové ja na sociálnych sieťach.

Jana Hudák Koláčna

JK Šperk
Za mňa kurz super investícia a určite pomôže. Nemala som čas prejsť si to celé, keďže mam doma mladšieho syna chorého, ale už len z toho mála, čo som tam pozerala, tak som dostala iný pohľad a postupne si začnem uvedomovať, kde robím chyby a napravovať to. Za mňa to máš veľmi pekne spracované a dobre vysvetlené.

Sára Ivana

Baked with love from Sara
Kurz Buduj svoju značku na sieťach bol môj prvý kurz, ktorý som si od Anky kúpila. 😊❤️ Bola som nesmierne vďačná, že som si kurz mohla dovoliť, a začať sa učiť niečo nové, niečo čo je dôležité pri začatí podnikania. Nemala som žiadne poznanie, čo vôbec znamená budovať svoju značku, prečo je to dôležité, a ani čo všetko za tým je. Anka v tomto kurze veľmi jasne a zrozumiteľne vysvetľuje prečo pracovať na budovaní značky a ako na to, tiež čomu je dobré sa vyhnúť. Dozvedela som sa, čo sú vlastne tie 3 piliere pri budovaní značky, a ako postupovať pri tvorbe príspevkov tak, aby mali taký efekt ako v našej tvorbe potrebujeme, aby sme nepracovali iba ťažko ale hlavne efektívne 👍. Kurz určite odporúčam, ak sa niekto chce posunúť ďalej vo svojej tvorbe.
Buduj svoju značku na sieťach Handmade podnikanie
Buduj svoju značku na sieťach Handmade podnikanie