Blog pre handmade podnikateľky

Načerpaj inšpiráciu, edukuj sa a bav sa :-)

žena počítajúca na kalkulačke
7.9. 2022

Prečo handmade podnikanie? III. časť

Väčšina šikovných handmade žien má z peňazí strach. Pociťuje nedostatok. Obavu, či sa podarí predať, zarobiť. A v tomto nastavení nedostatku fungujú. Aký môže byť výsledok? Jednoznačne negatívny. Postav sa k svojej handmade tvorbe ako k hodnotnej činnosti a začni sa na seba pozerať ako na úspešnú handmade podnikateľku. Jednak Ti stúpne sebavedomie a jednak... (viac v článku).

23.8. 2022

Prečo handmade podnikanie? II. časť

Chceš mať viac platiacich zákazníkov, ktorí sú nadšení z Tvojich výrobkov? Nastav si 3 body o ktorých píšem v tomto príspevku a vytvoríš si komunitu nadšených zákazníkov, ktorí budú nielen radi a opakovane nakupovať ale budú Ťa odporúčať ďalej.

Usmiata handmade podnikateľka, ktorá pracuje za počítačom v príjemnom pracovnom prostredí.
8.8. 2022

Prečo handmade podnikanie?

8-dielny seriál, v ktorom Ti odhalím oblasti, v ktorých robia handmade žienky chybu, resp. majú ich zle pochopené a preto sa im nedarí s predajom ich handmade výrobkov. Ak totiž chceš svoje výrobky predávať (a je jedno, či sa chceš svojou tvorbou živiť naplno alebo popri inej práci), potrebuješ vedieť ako na to.

1.8. 2022

Nepredávajú sa Tvoje handmade výrobky tak, ako by si chcela?

Vedieť vyrobiť niečo krásne vlastnými rukami je síce dôležité, no je to len prvým krokom na ceste k zákazníkovi, ktorý si Tvoj výrobok aj kúpi. Ak máš aj Ty pocit, že Tvoje handmade je (zatiaľ) len drahým koníčkom, je tento článok určený práve pre Teba. Odhalím Ti v ňom najčastejšie príčiny, prečo svoje handmade výrobky nepredávaš tak, ako by si chcela.

Usmiata žena za počítačom
18.7. 2022

Ako byť úspešná v handmade podnikaní?

Premýšľala si niekedy o tom, prečo nemáš toľko objednávok ako si si vždy predstavovala a kde je chyba? Či zlacniť, či vytvoriť  niečo iné… Chcem Ti len povedať, že chyba nie je v Tvojej tvorbe a už teraz by si ju kúpili zákazníci, ktorí...

Výroba hrnčeka
4.7. 2022

Prosím ťa, kto to bude kupovať, je toho všade plno… alebo, keď doma nemáš podporu pre svoju tvorbu.

Prosím Ťa, kto by to kupoval, dnes je toho veľa... Ak si pri slovách vyššie zbystrila a zdajú sa Ti byť povedomé, tak vedz, že nie si sama. Až 8 z 10 handmade šikuliek nemá vo svojom najbližšom okolí podporu a uznanie pre to, čo robí. A práve preto chcem s Tebou v dnešnom blogovom článku zdieľať 4 tipy ako si splniť svoj handmade sen aj keď okolnosti nie sú práve ružové😉.

Srdiečko vyrábané s láskou
27.6. 2022

Ako vyniknúť medzi množstvom handmade výrobkov?

Je veľa šikovných handmade žien, ktoré tvoria. No už menej z nich si vie povedať: žijem svoj handmade sen, viem sa svojou tvorbou (u)živiť.

Anna Harská
6.6. 2022

Ako mať viac peňazí v handmade podnikaní

Vieš, čo majú všetci úspešní ľudia spoločné? Majú prehľad o svojich financiách a majú s nimi dobré vzťahy. Doslova. Ani v handmade podnikaní to nie je inak. Poďme sa spolu pozrieť na to, ako si do svojho handmade podnikania priviesť viac peňazí. V tomto blogovom článku Ti poodhalím tajomstvo fungovania peňažnej energie pomocou praktických krokov a správneho nastavenia hlavy na úspech.

Handmade tvorba. Žena za hrnčiarskym kruhom
31.5. 2022

Rozdiel medzi úspešnou handmade podnikateľkou a bežnou tvorilkou

"Anka, ale ja sa ako podnikateľka necítim..." Chápem. Lenže, ak svoje handmade výrobky predávaš, tak vlastne podnikáš. A podnikanie podnikanie nie je strašiak, ani „vec“ pre veľké firmy. Podnikanie je súbor činností, na konci ktorých je Tvoj splnený sen.

Handmade podnikateľka, ktorá buduje svoju značku
23.5. 2022

6 mýtov ktoré Ťa brzdia v tom, že svoje handmade výrobky ešte nepredávaš tak, ako by si chcela.

Tento článok možno v niektorých oblastiach troška zabolí... Ale, lepšie poznať to, čo nefunguje a zbytočne nás brzdí v úspechu ako sa trápiť nad tým, prečo sa nedarí... Verím, že v tomto článku nájdeš zopár odpovedí aj na Tvoje otázky.

Handmade podnikateľka, ktorá tvorí príspevky na sociálne siete.
17.5. 2022

Ako na predajný príspevok, ktorý skutočne predáva?

Čo odlišuje dobrý predajný príspevok od priemerného? A čo všetko sa odohráva v hlave Tvojho potenciálneho zákazníka už počas prvých desatín sekundy? V dnešnom blogovom článku Ti prezradím 4 body, ktoré z Tvojho predajného príspevku spravia skutočný magnet na zákazníkov a Tvoje výrobky sa budú predávať oveľa rýchlejšie než doteraz

Radosť z objednávok a predaja Tvojich handmade výrobkov
9.5. 2022

Fázovanie predaja handmade

Vytvoríš krásny výrobok a tešíš sa, až ho zavesíš na sieť a začneš predávať. Lenže čas beží a nič sa nedeje a Tebe by sa zišli peniaze napríklad na nákup ďalšieho materiálu na tvorbu... Ako to zariadiť tak, aby sa Tvoje výrobky predávali čo najrýchlejšie po ich uvedení na predaj alebo dokonca boli predané ešte skôr než ich vyrobíš?

2.5. 2022

Ako predávať handmade? Zn. kríza-nekríza

Trendom dnešnej doby je jednoznačne predaj on-line. Za mňa táto cesta ponúka neskutočne veľa výhod a možností. V dnešnom článku Ti prezradím ako predávať aj bez vlastných webových stránok a predajných portálov. Stačí Ti k tomu totiž Tvoja obľúbená sociálna sieť na ktorej sa práve nachádzaš. A je jedno, či je to Facebook alebo Instagram.

Fotenie handmade výrobkov
25.4. 2022

Ako fotiť svoje handmade výrobky

Najmä pri predaji on-line je fotografia prvým rozhodujúcim faktorom pre potenciálneho zákazníka. Lenže ako zachytiť krásu našich ručne vyrábaných výrobkov tak, aby náš potenciálny zákazník videl výrobok v jeho plnej kráse, nádherných farbách a kvalitnom spracovaní?

18.4. 2022

Kto je Tvoj ideálny zákazník?

Ak ma už nejakú dobu sleduješ, tak vieš, že o ideálnom zákazníkovi hovorím dosť často. Poznať svojho ideálneho zákazníka, vedieť pre koho sú Tvoje výrobky určené je totiž základom pre to, aby sa Tvoje výrobky lepšie predávali. Neveríš? Tu sú 3...

handmade podnikanie ženy za počítačom buduj svoju značku zviditeľňuj sa na sieťach
11.4. 2022

Ako si vybudovať značku ako hand-made predajca?

Buduj svoju značku na sieťach. Využi silu sociálnych sietí a sprav z nich svojho najvýkonnejšieho zamestnanca.

Plánovanie je kľúčom úspešnej prípravy
10.4. 2022

Koľko nákladových položiek treba zarátať, aby si nešla do mínusu?

Ak si nie si istá, či si cenu Tvojich výrobkov zrátala dobre alebo máš pocit, že Ti z predaja Tvojich hand-made stále akosi nič nezostáva, je tento článok určený práve Tebe. Sú totiž 4 hlavné nákladové skupiny, ktoré si treba do ceny výrobku zarátať.

4.4. 2022

5 dôvodov, prečo sa Tvoje hand-made výrobky nepredávajú

Viem, že miluješ svoju tvorbu a hodiny, ktoré tráviš pri svojej obľúbenej činnosti utekajú ako minúty… Ak sa však chceš svojou tvorbou živiť, treba poznať aspoň základné princípy predaja. Dnes Ti prinášam 5 najčastejších dôvodov, prečo sa hand-made tvorilkám nedarí s predajom...

  • Ebook zdarma Predávaj svoje handmade výrobky ako značka
  • Ebook na stiahnutie zDARma.

  • Najčítanejšie články
  • Hand-made podnikanie ako životný štýl
    Anna Harská Handmade ako úspešné podnikanie
  • Chceš dostávať aktuálne info o handmade podnikaní do mailu?

    Páčia sa Ti moje blogové články a nachádzaš v nich to, čo potrebuješ pre rast svojho podnikania a predajov hand-made? Zadaj svoje údaje do formulára nižšie a ja sa postarám o to, aby si neprišla o žiadny článok ani o dôležité informácie, ktoré Ti pomôžu v Tvojom handmade podnikaní.