VIP programy žena handmade samoštudijné kurzy ručné práce DIY tvorba handmade podnikanie

Máš rozbehnuté predaje svojich handmade výrobkov, no stále máš pocit, že do svojho podnikania viac dávaš než dostávaš a že máš rozhodne na viac?

Tráviš veľa času študovaním a nastavovaním rôznych stratégií, ktoré Ti berú čas a energiu a očakávané výsledky sú stále v nedohľadne? 

Chceš mať viac voľnosti,  dopriať si konečne zaslúženú dovolenku a wellness pobyty a nájsť balanc medzi prácou, časom na seba a rodinou? 

Túžiš mať zákazníkov, ktorí Tvoje výrobky kupujú ako teplé rožky a sú ochotní zaplatiť za ne viac než inde?

Vieš, že by si mala robiť trocha iné podnikateľské činnosti, no nevieš poriadne aké to sú a chýba Ti spätná väzba od niekoho, kto by Ti povedal takto áno alebo nie, usmernil Ťa a podržal Ťa aj v časoch, kedy sa Ti nedarí

Mám pre Teba riešenie.

Predstav si, že...

...nasadneš do auta, zadáš do navigácie cieľ a vyberieš si tú najrýchlejšiu trasu. Okrem toho Ťa navigačka včas upozorní na prekážky na ceste a ukáže Ti lepšiu cestu.

Nielenže sa do cieľa svojej cesty dostaneš v tom najrýchlejšom možnom čase, ale prídeš tam bez stresu zo situácií, ktorým si sa vďaka upozorneniam navigačného systému vyhla.

A ešte si ušetrila aj peniaze, pretože si neplytvala palivo pri čakaní v zápche...

Tak takto nejako funguje mentoring.  

Ako Ti viem pomôcť?

Mojím cieľom je posúvať šikovné ženy, ktoré vedia tvoriť krásne výrobky svojimi rukami na úplne inú úroveň.
Handmade podnikanie vnímam ako dizajnovú tvorbu, ktorá si zaslúži dostať sa k tým pravým zákazníkom, ktorí túto hodnotu vnímajú a sú ochotní za ňu aj adekvátne zaplatiť

Handmade podnikanie, v ktorom nie si odkázaná na to, aby si musela vyrábať za lacný peniaz, naháňať zákazníkov a predávať za zľavy či štandardné ceny, lebo inak pôjdu ľudia nakúpiť inde.

Predstav si, že určuješ trendy. A je jedno, koľko Tvoje výrobky stoja, pretože ľudia chcú výrobky od Teba.
Značka predáva. Nie je tu pre každého a je v poriadku, že si ju nemôže každý dovoliť. 

Predstav si, že sa venuješ rodine a sebe vtedy, kedy chceš. Cestuješ si kam chceš...

Predstav si, že Ti na účet mesačne chodia čiastky za predaj Tvojich výrobkov, ktoré Ti nielen pokrývajú nutné náklady, ale tvoríš z nich dokonca rezervu, hoci si dopraješ veľa vecí aj pre seba alebo deti. 

Viem, že Ti hlava možno teraz hovorí: "Jaj, to by bolo pekné" pretože si doteraz zažívala skôr opak a svoje výrobky si nevedela predávať tak, ako by si chcela. A to je ďalšou esenciou tohto mentoringového programu so mnou. Zmeníš v ňom kompletne myslenie. Z premýšľania v nedostatku začneš premýšľať ako úspešná podnikateľka.

Ja sama som si touto cestou prešla. A veľmi dobre viem, že pre úspech sú potrebné 2 veci. Stratégia a nastavenie hlavy. Ja sama na sebe neustále pracujem a hľadám spôsoby ako sa dostávať na vyšší level. 

Cítiš, že máš na viac a chceš ísť tou
najrýchlejšou cestou za svojím cieľom?

 • Predávať dizajnové výrobky, ktoré ľudia kupujú aj za neštandardné ceny?
 • Mať svoj stabilný príjem, ktorého výšku určuješ Ty?
 • Zobrať si dovolenku keď potrebuješ alebo chceš, lebo skrátka môžeš?
 • Chceš sa stať vyhľadávanou značkou, ktorá má zákazníkov, pre ktorých je prestíž u Teba nakupovať?
 • Poznať know-how, stratégie a technické nastavenia, ktoré Ti niekto vysvetlí tak, aby si ich vedela obratom implementovať a prinášali Ti ovocie v čo najkratšej dobe?
 • Mať po svojom boku mentorku, ktorá si už prešla po ceste, ktorou kráčaš Ty a ktorá Ti bude oporou v časoch, keď sa nebude dariť a nenechá Ťa blúdiť?

VIP mentoring 1:1 je pre teba, ak...

VIP mentoring je spolupráca na 2 až 6 mesiacov, záleží od typu podnikania ktoré robíš a výsledkov, ktoré chceš dosiahnuť. To znamená, že ak sa rozhodneš vstúpiť, zaväzuješ sa na spoluprácu po dobu určitého obdobia. 

Ak totiž chceš svoje podnikanie dostať na úroveň špičkovej značky, očakávam, že vieš, prečo to robíš, vieš, prečo je investícia do seba tak dôležitá a máš už určité povedomie o tom, že výsledky sa nedajú dosiahnuť z večera do rána. 

Do tejto spolupráce si ženy vyberám, pretože chcem, aby know-how a energia, ktorú do Teba investujem, padla na úrodnú pôdu a program sme si obe užili a Tebe priniesol očakávané výsledky

Tento program sa nedá objednať tak ako iné kurzy či programy. Než vstúpiš do programu, spravíme spolu nezáväzný pohovor, na ktorom zistíme či Ti viem pomôcť a či je tento typ programu pre Teba vhodný. 

VIP mentoring NIE je pre teba, ak...

 • hľadáš skratky, nie si ochotná sa učiť, pracovať na sebe a vychádzať z komfortnej zóny.
 • si myslíš, že zainvestuješ nejaké peniaze a pôjde to samé....
 • to nemyslíš so svojou tvorbou vážne a vlastne máš svoju tvorbu ako hobby s občasným predajom.
 • nie si ochotná meniť svoje nastavenie hlavy a skutočnosť, že treba niečo zmeniť, aby si nemala rovnaké výsledky ako doteraz.

Aká je cena VIP mentoringu 1:1?

6.000 eur

Ako VIP mentoring prebieha?

 • 1x do týždňa živé stretnutie on-line cez aplikáciu zoom. Stretnutie bude nahrávané, aby si sa mohla plne sústrediť na našu prácu. Záznam dostaneš ihneď po skončení stretnutia.
 • Moja osobná podpora vo všetkom, čo budeš pre dosiahnutie Tvojho cieľa potrebovať. Od stratégií cez technické nastavenia až po mentálnu podporu pri Tvojom raste.
 • Všetky podporné materiály a videá Ti zostávajú k dispozícii a môžeš sa k nim opakovane vracať.
 • Tešiť sa môžeš aj bonusy extra: vedené vizualizácie, ktoré Tvoj pokrok a transformáciu urýchlia. Prejdeme spolu aj veľmi jednoduché no účinné programy pre odstránenie blokov a strachov, ktoré Ťa zbytočne brzdia. (Neboj, žiadne ezo ani hypnózy, ale logická práca s námietkami a postupné menenie uhla pohľadu).
 • Dĺžka trvania VIP mentoringu 1:1 je do max. 7. mesiacov.

chceš si splniť svoj cieľ a zapracovať na sebe ? 

Vyplň tento kontaktný formulár. Následne sa Ti ozvem a dohodneme si nezáväzné stretnutie,
na ktorom si povieme viac, zistíme, či je tento typ programu pre Teba vhodný a ako Ti viem najlepšie pomôcť.